Maturitny rocnik a priprava na medicinu

Príspevok v téme: Maturitny rocnik a priprava na medicinu
Jaja18

Awojte,
V septembri idem do 4.rocnika. Navstevujem gymko. Na maturu som si vybrala predmety BIOLA,CHEMIA,NEMINA,SLOVINA. Tieto predmety ma velmi bavia a mam aj na vysvedceni celkovo dobre znamky 1 a 2 nikdy som nemala 3...Chcela by som ist strasne na medicinu je to moj sen azivotny ciel, ktory chcem dosiahnut..Chcela by som sa vas rada opytat,ci sa niekto chysta na medinu? Z ktorych knih s abudete pripravpvat na maturu a na prijimacky z danych predmetov...?
dakujem :):)

Jaja18

no sice sa dobre ucim na vysvedcku len 1a 2, ale aj tak s abojim ze nespravim skusky ...ja uz teraz dajako stresujem :D

Jaja18

zuzic
a kam chodis do skoly tiez na medinu?no v MT treba len vedomosti ana osttanych skola su aj podklady 3000otazok

Jaja18

mrkva1
no ja si dam vseobecne lekarstvo ...a v martine beru uz viac studentov predtym brali 100 ateraz 150...a uz sa zacinas aj nieco ucit?:)

zuzic

baby martin je najlepsi:) sice sesterka koncila v cesku ale poznam vela studentov z martina, aj lekarov a martin je najlepsi aj vykladom, pristupom a je tam velmi pekne teda to je najmenej ale aj tak:) a prijimacky nie su tazke praveze tento rok boli celkom fajn, tazsie je sa potom udrzat ako teda vsade:) podla mna jednoznacne najlepsi martin vela ludi mi to potvrdilo. tak baby drzim palce a nevzdavajte sa:)
pripadne by som este porozmyslala nad nejaky douckom ak by vam moc neisla chemia tak hlavne aby ste vsetko co ste brali na gympli chapali...mrkva na tvojom mieste by som si urcite dala doucko neked si to uz asi zabudla:)

mrkva1

Jaja18
no ja som od prievidze
vies co ja si dam asi ba,ke....aj ked martin mam najblizsie lenze som pocula ze tam prijimaju malo studentov
a davas si vseobecne ci zubne lekarstvo?

Jaja18

awoj mrkva1 ...skus to ja idem do toho...dufam, ze sa mi to podari , nepocuvaj na inych a chod za svojim cielo, sice je to tazka a namahava cesta, ale zvladneme to ja v tom pevne verim :):)