Podozriva priatelka

Príspevok v téme: Podozriva priatelka
dobry džony

caute. mam priatelku, lubime sa a po skoncení jej skoly planujeme svadbu. sme spolu 3 roky. vsetko je v pohode len ona furt daco vymysla. pred chvilou som s nou volal a uz ona musi volat kamoske lebo sa jej musi daco spytat. v nedelu som mal ist za nou ale nedosiel som lebo sme sa ponahlali kedze sa opila s kamoskami,
vcera sa mi cely den neozvala az dnes rano o 5tej a hovorila ze vcera cely den prespala. je cudna neviem co sa deje. ja som jej to hovoril ze co jej je a ona ze ma kkramy tak je nervozna...
co myslite vy?? diky

uhm

ehm... ja len nevtieravo trošku drzo - keď som sa ja takto naposledy chovala, tak to bolo preto že som si našla iného len som nevedela ako to priateľovi povedať..

tttt

Ja si myslim ze Ta zrejme ma este rada inak by sa s Tebou rozisla len ste spolu uz dost dlho a ma potrebu pokecat si aj s inymi ludmi.Niektore veci co tu spominas sa mi samozrejme nepacia a a tak by som sa jej byt Tebou spytal preco to robi a ci by sa jej to pacilo keby to bolo opacne.Popripade sa jej narovinu spytaj co k Tebe citi.Hlavne to neodkladaj.....

lollypop789

presne takto sa sprava aj moj priatel, a ja si myslim ze problem bude v tom, ze so mnou uz becshce byt, takze ja sa sni idem pororzpravat, a asi sa rozideme, je mi to luto, ale aj ty by si sa mal s nou o tom pozhovarat, a uvidis ze ako reaguje