Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

streptokok v hlave?

Príspevok v téme: streptokok v hlave?
viviennn

Pred par tyzdnami som odpadla z nedostatku vody a jedla vraj a ece mi k tomu dopomohla aj antikoncepcia...Vysadila som ju, mala som strasne navali a zmeny, tlak hlavne, v ociach a hlavne busenie srdca. Potom to prestalo a ked mi zase zacali stresy je to naspat. Lekari mi spravili rontgen hlavy bola som u neurologa na ekg aj u chirurga a aj krv mam v poriadku...vraj som zdrava...Tak som dnes isla ludovej liecitelke ktora mi povedala ze mam asi streptokoka alebo nejakeho bacila nepamatam sa presne co v hlave... Stretol sa s tym niekto z Vas? dakujem za odpoved...

dračí zub

Niektori "ludovi" liecitelia trepu 2 na 3. Nedostatok vody a antikoncepcia mozu bit dovodom poklesu tlaku.

Odporucam na uvod zo 3 gramy vitaminu C denne. Vitamin C stabilizuje tlak, ak je nizky tak ho zvysi, ak je vysoky tak ho znizi.

Vitamin C kupis lacno a cisty v DM drogerii, 100 gramov za 2 eura. K tomu si tam kup sodu bikarbonu v tabletkach na zneutralizovanie C-cka. Sodu treba rozdrvit, napriklad medzi polievkovou a kavovou lyzickou. Pol kavovej lyzicky vitaminu C = 3 gramy, k tomu rozdrvene 2 tabletky sody, nasypat do vody, zasumi a mozes vypit. Vitamin C a sodu nekupuj v lekarni ani v supermarkete, pridavaju tam skodlive latky, napriklad oxid titanu a zeleza.

Najucinnesjie je vitamin C s jedlom. Prirodny vitamin C je lepsi, ale v dnesne supermarketovej strave ho vela nie je. Mozno v kyslej kapuste.

Vitamin C by mal zabrat za 15 minut az nejaku tu hodinu. O par dni mi napis na mail ci ti to pomohlo, mozeme riesit dalsie veci.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.