Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co sa stane ked...?

isabella

cervenu aj ked pekne prefarbis ono casom ak sa farba vyzmyva ju bude stale vidno, ja som isla z cervenej na rysavu, povodna bola tmavo cervena a musela som pouzit aj odfarbovac aby mi to tu cervenu vytiahlo a ta druha farba to pekne prekryla, ale inak mam s cervenou take skusenosti, ze je ju vzdy znova aj po 2 mesiacoch vidno, aj pri tmavej farbe

jajkafr

ahoj ja som mala červenú farbu na vlasoch keď mi začala odrastať kúpila som si šampón odtieň zázvor a pekne to prekrylo :) mala som odrastené asi 10 cm

hassy

cierna ti chyti hned na prvy krat, ale rataj s tym ze najblizie ze bez peroxidu ju dole nedas, a budes si musiet pockat kym ti odrastie...a to sa tyka aj samponu, cierny sa ti nezmyje...ja som tak tri roky cakala kym mi vlasy odrastu

bibi1234

baby, s ciernou moc neexperimentujte, obsahuju latky, ktore sposobuju vypadavanie vlasov... ak uz je cierna pre vas otazkou zivota a smrti:) kupte si radsej sampon na 12-24umyti-schwarzkopf, je velmi silny, prekryje vsetko a neznici tak vlasy...

janka24

Ja som si dala modročiernu a v pohode mi chytilo z červenych na čierne...čierno modra je silnejšia ako čierna.Aspon u mna.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co sa stane ked...? - Fórum - ZDRAVIE.sk