Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Narastiem este?

Príspevok v téme: Narastiem este?
lauritka

ahojte:)))
za 3 mesiace mam 17 a mam vysku len 163 stale rovnaku uz asi 2 roky, velkost nôh mam 39/40 a sestra ma velkost nohy 39 a vysku 168 narastla okolo 16rokoch..moja mama ma iba 160 ale otec je vysoky okolo 180... strasne by som chcela este aspon 5 cm narast :(( da sa stym nieco robit?? dakujem za rady

vitalka

Ja som dlhoročná laktovegetariánka a, kedze mam deti,mam tuto problematiku nastudovanu az-az a pokial viem, vegani a vegetariani su praveze o nieco nizsi ako "vacsinova" populacia. Oni viac rastu z prebytku bielkovin (a mozno aj z rastovych hormonov, ktorymi su zvierata krmene :-( ), ktore sice prospievaju vyske, ale urcite nie zdraviu.

watermelon

prejdi na vegansku stravu, cize prestan jest zivocisne vyrobky - maso, vajcia, mlieko a syry, najlepsie prjdi na surovu stravu. Prijimaj denne aspon 2000 a viac kalorii z ovocia. tym by sa ti mohli v tele upravit veci a mas sancu narast.
ak vies po anglicky tak ziskavaj informacie tu: foodnsport.com
alebo si kup knizku Colin Campbell - Čínska studie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.