Už ma nebaví žiť

Eizor

Tak to mas potom velmi dobreho frajera, ked ti z kamaratkami zakazuje chodit. Sa nediv ze si takto dopadla ked ste spolu 4 roky a on sa takto sprava. A este silikony si koli nemu davaj...

ikuska

preco? koli sebe trosku a koli frajerovi...

ked som chodila do este koly mala som kamaratky aj potom ale postupne nikto.....
zo zaciatku bolo vsetko v pohode chodila som z babami na disko ci len tak von, ale frajer mi zakazoval vsetko sme spolu uz skoro 4 roky...
a teraz nemam nikoho ved uz len teraz som doma 3 dni nikde som nebola. a ked nejakej ,,kamaratke´´ napisem uz mi nikto ani neodpise...

Eizor

Chod sa vyspat (pre zaciatok), to pomaha na debku. Najdi si nieco co ta bavi a nerozoberaj stare problemy. Ako napisala Soffa... najlepsie sa maju ludia ktorym je zivot gombicka. Nieje lahke zabudnut na problemy, ale inak v tomto svete neprezijes ಠ_ಠ

alore.

ikuska tak naco su ti potom silikony ked sa takto opustas? Preco nemas kamaratov? Chodis este do skoly,ci? Hlavne nesed doma lebo tak si kamaratov urcite nenajdes

soffa

dievca hlavu hore.mas uzastnych dvadsat rokov.zivot pred sebou....ak ta tu nic nenaplna ani nebavi,skus zahranicie.nove kontakty,novy ludia.,zivot gombicka:-D

Mia111

Ani mňa nebaví žiť chirurg mi doje... operáciu nosa ktorý ma celý život trapil. Musim isť znova a nechce sa mi už isť do toho, ale musim. Vidiš každy mame svoje problemy, ja ich mam viac ale toto ma trapi najviac.