Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zmení sa vobec?

Príspevok v téme: zmení sa vobec?
sklamana

dobry den. Moj problem spociva v tom ze cez internet som sa zoznamila s jednym zlatym chalanom. Pisali sme si par mesiacov a velmi sme si rozumeli, vzdy sme si nasli temu o ktorej kecat, a viac menej nikto nemal problem hovorit o hocicom. On obcas nerad hovoril o niektorých veciach, tak som sa radsej nepytala, casom mi to povedal a citila som ze vraví pravdu. Po 3-4 mesiacoch sme sa stretli a ovsem bolo nieco. Stravili sme velmi pekny vecer az do rana, no nie u neho ale na ubytovni. Rano sa rozlucil jednym kratkym objatim a ja som cestovala domou. Odvtedy co sme si písali som mala pocit ze mi klame a mnoho sa zmenilo. Byvam daleko od neho, aj ked osobne problem odist z domu nemam, no iste by som to nespravila keby som si nim nebola ista. Pri kazdom pisani sme sa pohadali a isty cas nepisali,,niekedy tyzdne niekedy mesiac, a vzdy napisal on, ked napisal. Toto trva rok ze sa vzdy pohadame...ja som sa pytala o co mu vtedy slo a povedal ze mu bolo somnou dobre a rad by sa somnou znovu stretol, no nebol ochotny príst on za mnou. Pisal ze nechce mat nic vazne, ze len tak na sex,,,myslela som ze to pochopim, noo dako neviem, viem ze stou babou co bol predtym, ze ju mal velmi rad a ze boli spolu dlho, a nieje typ chlapa co by mal kazdy den inu, a preto to neviem pochopit. vymazala som si aj jeho fotky aby som stym skoncovala, obcas sme sa pohadali tak ze som si myslela ze naozaj uz nikdy nenapise, no predsa napisal, a ja som nikdy neodolala mu neodpisat, az tento rok v juny a aj nedavno som sa premohla, no pocase sa to zacalo zas. Obcas sommu pisala ze som si niekoho nasla, ze som s niekym mala a pod, vtedy mal dost blbe narazky na toho skym som akoze nieco mala, a citila som ako keby ziarlil. mam pocit ze pise mi len za to aby sa presvedcil ci nanho cakam, co nie, no zaroven kus dufam ze sa zmeni a ze by mohlo nieco byt, no nie len na jednu noc. Poznam baby co sa stretavali s chalanom najskor len pre TO a casom bol z toho vztah, no myslim ze pre mna by to bola vecsia rana dat tolko namahy a nic z toho, keby to nevyslo.... a tak neviem, ani co to ma vsetko byt a ci je sanca ci sa zmeni a kedy, alebo co by som mala robit...a nemam rada ked pise napr ze by prisiel za mnou, a na druhy den ked pride na pokec tak sa tvari ako keby nic. Naposledy ma takto namotal na dovolenku, ktoru som tzv prijala no viac ju nespomenul, a ja sa vnucovat nebudem,,, tolku hrdost este mam...vie mi niekto poradit? zazil to tiez niekto? prosim...

sklamana

bibi123 dakujem za radu. No mam problem si s ludmi rozumiet, najme s clovekom opacneho pohlavia, aj najme zato som sa nevedela od neho odputat, uz som si ho dala na pokeci ze ma obtazuje, tak mi uz nepride ziadna sprava od neho, aj fotky vymazala...no vzdy ked som na pokeci pozeram ci tam je...viem ze najlepsie by bolo keby som si nasla niekoho, no pre mna to bolo vzdy tazke a velmy zdlhave, no ale bojovat sa musi,,,uz to nechcem znasat to natahovanie...

bibi1234

no podla mna s tebou nechce nic mat... ma ta len ako zalohu, ktora je vzdy online, ked sa potrebuje vyrozpravat... Tym, ze po prvom stretku dalej neinicioval dalsie stretnutia znamena, ze ho asi nepritahujes po fyzickej alebo dusevnej stranke a bere ta len ako kamaratku. Kecanie na pokeci uz asi zazil kazdy, ja som bola len raz na stretku a nemalo to pre mna take kuzlo, ako pre neho, respektive to caro z pisania... Lebo ma absolutne nepritahoval a nevedela som, co chcem a hlavne ako ho odbit, aby sa odmotal a dal mi pokoj... na druhej strane som mu nechcela ublizit, lebo to nebol zly chalan... Mozno ten tvoj pokecovy druh riesi obdobnu dilemu... Vzchop sa, najdi si chalana, ktory ta bude lubit a ktory ta nebude natahovat, ako babku na spagatoch...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.