Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Escapelle a plodne dni

katka14

ahojte, ja som užila ellaone do dvoch hodin a o desat este jednu, v den styku, mala som 5 dni po menzese...mali by mi dojsť 22teho,mám čakať meškanie alebo sa báť že nezabrali?

Mishiacik

Ja som užila escapelle do 8 hodín po styku s nehodou v plodný deň a nezabral...čakám bábätko...zajtra sa dozviem, či je v poriadku ... končím prvý trimester

nela_78

ajojte oridavam sa aj ja ale poradte mi aka je to tabletka a to presne zena ma plodne dni az na 14den nie po menzesi moze mat

nanula

KVIESTOCEK 23: takze si tiez nechraneny styk zrejme pocas plodnych dni. Takze tebe sa nedostavilo to krvacanie do 7 dni ani spinenie? To si ma ukudnila :) Dufam, ze aj ja budem tak stastna :)

kvietok23

nanula, vobec nestresuj, pretoze si tym menstruaciu len oddialis. mne po escapelle prisla menstruacia az o 2 tyzdne a dokonca presne nacas, kedy mi aj mala prist a tiez som medzi tym nemala ziadne vedlajsie ucinky- nekrutila sa mi hlava, ani ma nic nebolelo...takze klud a cakaj ...:)ono to pride, neboj sa :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.