Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Poradte co na ocne okolie

Príspevok v téme: Poradte co na ocne okolie
Okiki

Moj problem je ten ze v decmbri budem mat 29 rokov.Nechcem sa chvalit ale vrasky mam jemnucke ludia mi hovoria ze ziadne.Moj problem je v tom ze mam nepekne ocne okolie.Pouzivam ocne kremy gely ale moje ocka posobia stale unavene obcas mam pod nimi opuchy no proste moje starnutie sa prejavuje v strhanosti.Celkovo moje oci posobia stiahnute unavene su take malinke oproti minulosti.Posobim nevyspato a spim pritom fajn.Ja by som fakt bola radsej keby mam troska vrasky nez mat vyraz strhanca alebo fetacky.Veru uz par krat mi utrusil niekto poznamku co si dnes taka znicena alebo co to mas s ocami?Papam zdravo kopec zeleniny ovocia nemam naozaj zdravotne problemy bola som na vysetreniach a kupujem si obcas aj kvapky proti unave oci alebo vitaminky.Ja viem ze starnut sa musi ale nepoznate nejake pikosky ovsem prosim z vlastnej skusenosti alebo mi poradte co sa s tym da robit v kozmetickom salone.Ked tak vidim mamku tak zrejme pojde o dedicnost ale aj tak sa to da hadam aspon zmiernit.....

bendži

skús rozjasňujúce krémy na pleť, AA ROZJASNENIE najdeš na zdravakrasa.sk

a na okolie oči si kúp kvalitnejší krém, konkrétne odporúčam AA DNA - OčNý KRéM, je síce od 40 rokov, ale ak má žena výraznejšie problémy, najmä kruhy a opuchy, tak je skutočne vynikajúci. vôbec nie sú drahé, ale pozri si referencie ....

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Poradte co na ocne okolie - Fórum - ZDRAVIE.sk