Nábeh na osteoporozu

Príspevok v téme: Nábeh na osteoporozu
Damme

Zdravim vsetkych

dnes mi denzitometrom vysla hustota kosti T= -0,7
pred 2 rokmi to bolo +0,6
Uz skoro rok mam problemy s pohybovym aparatom, najviac asi ramená a kríže...ale cítim aj zapästia a päty po dlhsom chodení v nepevnej obuvi (šlapky)
Asi pred 3 rokmi som prestal s posilnovaním, lebo som si presilil šlachy..a bolo neuveritelne bolestive dvihat co i len kilove zavazia...tak som to nechal....medzitym rozne vysetrenia, rehabilitacie a podobne.....nic vazne mi zistene nebolo....časom som zlenivel, dost malo sa hybem...teda hybem sa...ale napriklad nevenujem sa ziadnemu sportu, lebo momentalne som na tom tak...ze hocijaky prudky, nepripraveny, svihovy pohyb telom alebo len rukami ..citim klby, slachy alebo co...
Dalsia vec je, ze som alergicky na potraviny obsahujuce histamin...a ten je viacmenej skoro vo vsetkych potravinach..ktore obsahuju vapnik a mal by som ich prijimat v strave...nakolko ich obmedzujem alebo nejem vobec...prijem vapnika je minimalny alebo skoro ziadny.
Potom je tu aj genetika....rodicia su nic moc co sa kotrovej struktury tyka.
Dalej...som intolerantny voci mlieku....z tvarohu ma prehana......a este by som tu mohol pisat aj iné.....takze neviem ako to sklbit aby aj kosti boli vyzivovane.
Preto by som si rad nechal poradit, co robit v mojom pripade....ci sa zamerat uplne "na vapnik"......mam len 29 rokov...a viem, ze tato choroba postihuje vo väcsine pripadov zeny.
Okrem toho ze som alergik, mam problemy aj so stitnou zlazou, uzkostne stavy.

Dakujem za kazdy prispevok

G182

Ahoj Damme,
prečítala som si tvoj príspevok a myslím, že by som ti vedela pomôcť. Mohol by si skúsiť vyriešiť svoj problém alternatívnou medicínou, s doplnkami stravy založených na prírodnej báze.
Skús si pozrieť tento odkaz: -odkaz odstránený-
Ak by si mal akékoľvek otázky, neváhaj ma kontaktovať na 0944 338 320.

watermelon

prepac damme, pomylila som sa a dala tvoj nick do prezyvky, samozrejme mi je to luto, chyba sa uz stala, ale som to ja co to napisala...

watermelon

ahoj usiko, rada ta stretavam, nie sex bol vcera a bol skvely, vacsinou mam take dlhe orgazmy, ze sa manzel zacne smiat z toho kolko to trva.
a co ty?
krasny den ti prajem, tu je slniecko a to mi hned vylepsi naladu, lebo ho tu byva stasne malo...

damme

damme:
napisala som ze je to zarucene?
ved sa staci pozriet na statisktky, kolko ludi trpi osteoporozou? problemy s chrbticou - stensujuce sa platnicky, ubytok hmoty medzi stavcami...
porzi ja som tusim napisala, ze som citala studie ze veganska strava pomohla. veganska strava je bez purinov a kys. mocovej. preto je logicke, ze prave tieto prispievaju k osteoporoze. nenapisala som akos a to deje?
vraj takto: ale aby ma usika neobvinila ze zas vsetko viem, tak to mam precitane, vo viac. knihach o zdravi a studiach pisu, ze zivocisne potraviny obsahuju puriny a kys. mocovu - tohto s musi telo zbavit, pretoze mu to skodi - okysluje to prirodzene prostredie a potom vznikaju choroby - vlastne v kyslom prostredi sa mnozia bakterie, viry, v zasaditom nemaju sancu, pretoze len kysle je ich domovom. Cize ked prijmes do tela puriny a kyseliny (samozrejme su aj ine), tvoje telo sa ich chce zbavit a na to moze pouzit co? len to co ma v tele. tak hadaj aky mineral je v tele najviac zastupeny? je to vapnik. telo si vzdy vyberie cestu mensieho zla. cize vyberie mineral ktoreho je po 1. dostatok (urcitu dobu) a po 2. si vybera podla toho, aby neobmedzilo fungovanie organov, mozog je ako posledny, ten je najdolezitejsi. Clovek moze fungovat len ak funguje mozog, ale moze fungovat bez dostatku vapnika v kostiach - urcitu dobu.
Skratka telo pouzije vapnik z kosti, nechtov, vlasov, ciev odkial to povazuje za najlepsie, aby neutralizovalo kyseliny v tele. Pretoze krv sa nesmie nikdy okyselit. Preto telo za kazdu cenu potrebuje zneutralizovat kyseliny.
neviem ci ma zmysel pisat viac...
cast tejto zneutralizovanej kyseliny vylucia oblicky, cast sa uklada ako loziska v tele, v klboch napr. alebo v forme vody... preto je mnoho tiel zavodnenych... casto to nie je ani tuk, ale voda, co maju ludia na sebe. uskladnuje sa to vo forme vody preto, lebo je potrebne, aby sa tato zneutralizovana kyselina drzala rozriedena... atd, myslim ze je jedno co napisem, nikoho sa presvedcit neda, zdravie musi clovek najst sam...