Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?

Príspevok v téme: Som gay a páči sa mi niekto. Ako máme spolu začať?
Martin852258

Zdravím, Pls poraďte, mám problém, neviem ako zbaliť kamarátov.
Mám 15 rokov a som gay. V triede sa mi páčia dvaja chalani, len neviem ako im to mám dať najavo. Či oni sú gayi neviem, ale asi nie,, neviem. V triede sa stále bavia so spoluziackami sediacimi v lavici pred nimi, no vyzerajú že sú na chalanov, no ale ja by som im to aj tak rád povedal. Strašne sa bojím, čo si pomyslia, že nech to nerozkriknu všetkým. Neviem ako by som mal s ními začať konverzáciu vôbec, či ako to začať vôbec.
Pls poraďte
vopred ďakujem za odpovede

bigirl

Ahoj. Podla mna by bolo lepsie spoznat niekoho mimo triedy, neviem, no myslim si, ze by to bol lepsi sposob,pretoze ak ti chlapci nie su gay, tak realne nemas sancu ani u jedneho z nich. No ako urcite by som to neriskovala alebo je tu este taka moznost, ze si na fb (moze byt aj ina stranka) vytvoris fake profil- napises im obom a nenapadne sa spytas aky maju nazor na LGBT komunitu. Pokial bude dobra odozva, tak az vtedy to stoji za pokus nieco viac skusat. Ak si si nie si isty, tak si to over touto metodou. Pretoze pokial im to povies na rovinu, tak sa ti mozu vysmiat a to by urcite nebolo zrovna najprijemnejsie. No urcite dodavam, ze bude lepsie sa zameriat na vztahy mimo skoly. Je to moja rada a uz sa s nou zaobid ako ty uznas za vhodne. Prajem vela uspechov v laske a taktiez bude lepsie mat vo vztahu len jednu osobu, ktoru budes lubit ako dve.

Yoi

Ahojte mam 13 neviem ci som bi a chcel by som spoznať nikoho kdo by mi to utvrdil som z noveho mesta nad vahom piste mi na msg som Samuel Kaššovic