Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

besnota - ockovanie

Príspevok v téme: besnota - ockovanie
alusinka

Dneska ma dost hlboko poskrabala poulicna macka... Bola som v nemocnici, a nakolko sa nam ju zrejme nepodari odchytit, tak sa nevyhnem pravidelnym injekciam proti besnote...

Do nemocnice idem najblizsie az v sobotu a netusim co ma caka.
Ma s tym niekto skusenosti? Ako to cele prebieha? Dakujem za info.

ceky

teraz si dostala tetanovku? fuuu :D no holka... hneď na to ďalší bordel...každopádne prajem pevné zdravie :)

p.s. sa spamätaj slečna! v jednej chvíli ďakuješ za príspevky a hneď na ďalší ich odvrhneš? Prelietavec bez názoru :)... taký človek nevie čo je to sloboda. Ľudia sa s ním hrajú ako s pinkpongovou loptičkou. Dal som ti neodvrátiteľné dôkazy ale ty si proste od začiatku chcela počuť iba to čo ti napísala Radana.
Aj tak platí čo som napísal vyššie... pevné zdravie... ahoj

radana

No ved aj my sme boli na majitela nahnevane,lebo sme byvali v oblasti,kde sa vyskytovali aj lisky a majitel aj cez to vsetko nedal svojich psov zaockovat a pri tom to bolo zadarmo,mesto vakcinu hradilo. :(

alusinka

Ale tak, nakoniec vsetko dobre dopadlo ;) Jaaaj ja by som tlkla ludi, co sa nestaraju o svoje zvierata, a nechaju ich len tak behat po uliciach :/

radana

alusinka-ked sa stal tento incident,syn mal vtedy 8 rokov.Vtedy davali vsetkym trom detom injekcie do brucha a ked to mam presne spocitat,bolo to pred trinastimi rokmi.Tetanovku decka dostali hned,jak sme dosli na pohotovost.Hlbsie rany im v nemocnici sili.Dodnes ma syn na lytku jazvy po hryzancoch :(

alusinka

radana... dakujem pekne za prispevok. prave toto som potrebovala. Pocut nazor niekoho, kto si to zazil na vlastnej kozi a nie nejakych ludi, co si len radi dokazuju aki su mudri.

Zial, ja tu macku zrejme nechytim, takze to budem musiet podstupit, aj ked mozno nieje nakazena. Ale istota je istota.

Este raz dik ;)

radana

alusinka-urcite sa NEJEDNA o banalitu.
Mojho syna a jeho dvoch kamaratov zhruba pred 10-mi rokmi dohryzol pes,ked sa hrali vonku.A kedze mal ten pes taketo skveleho majitela,ako je draci zub a nedaval ho ockovat proti besnote,veterinar musel psa utratit a vysetrit,kde bohu zial zistil,ze pes je nakazeny besnotou.Takze sme museli chodit so synom na injekcie-vtedy ich davali do brucha a tiez syn dostal injekciu proti tetanu.Pravdaze aj ti dalsi dvaja chlapci absolvovali toto iste tiez :(Kedze majitel mal este dalsich troch psov,tych zobral na pozorovanie veterinar-ale to uz neviem,ci sa aj u nich potvrdila besnota.Nakoniec bol cely tento incident rieseny s majitelom psov na mestskom urade ako priestupok,pretoze tento nakazeny pes v jeden den dohryzol tri deti.Este ze nase deti nemali rodicov typu ceky a draci zub,pretoze besnota je smrtelne,nakazlive ochorenie.

alusinka

No moji zlati...

Teraz som uplne viac mimo, ako som bola predtym, nez som sa vas nieco pytala...
Teraz neviem, ci mam verit niekomu, kto mi tu radi, nenechat sa liecit, lebo nebodaj, by som umrela - nakolko vraj besnota neexistuje a zabila by ma liecba.
Alebo ci mam verit tomu, ze sa mam dat liecit, lebo by som mohla dostat besnotu a na to sa umiera urcite...
Inak, mna nedoskriabala macka, ktora je moj domaci milacik. Bola to macka co sa hrabe cele dni v kontajneroch, a bohvie co za ten cas stihla pojest...

Ono sa lahko hovori o veciac, ktore ste nezazili...

Tak ci tak, vam dakujem za prispevky.

Mne uz nezostava nic ine, ako striehnut na tu macku, a ak sa mi to nebodaj podari, zavolat slobodu zvierat nech si ju zoberu a vysetria.

Ak nie, zrejme si budem musiet, tak ako tu niekto spominal, nechat do seba pchat ten "bordel", nakolko mi to dali na infekcnom prikazom.

Well inak, to co si tu pisal o besnote, to mi dali na papieri aj v nemocnici. A doktori na mna neposobili tak, zeby sa jednalo o nejaku banalitu.

Budis, snad vsetko dobre dopadne ;)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

besnota - ockovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk