Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Začiatok vzťahu

Príspevok v téme: Začiatok vzťahu
Zuzka121

Ahojte,

nemám sa nejak komu zdôveriť, s kým sa poradiť, tak píšem sem - Vám... vopred ďakujem za každý názor ...

Asi pred 2mesiacmi som spoznala úžasného chlapa...už na prvý pohľad sme si padli do očka, iskrička preskočila...hneď na začiatku mi tiež priznal alebo povedal, že je rozvedený a má malú dcérku...netajil to predomnou...mne to vôbec neprekáža, ani to, že má malú dcérku, deti zbožňujem a tiež mám malého krstného syna, ktorý je akokeby môj vlastný ... trávim s ním veľmi veľa času... keďže je to ešte všetko v podstate "čerstvé" nevídame sa každý deň, ale SMSkovali sme, volali si a keď sme obaja mali voľný čas - chodili sme do kina, na prechádzky, na kúpko, do spoločnosti s kamarátmi a tak... vždy sme sa mali o čom rozprávať, našli sme si vždy nejakú spoločnú tému aj záľuby...len zrazu mám pocit, že sa predomnou nejak uzavrel :( aj teraz máme pred víkendom a nebudeme ho tráviť spolu, pritom sme boli dohodnutý... :( ja víkendy mávam voľné, no on až každý druhý víkend.. už si zrazu toľko ani nepíšeme, či nevoláme..ja by som aj, ale nechcem na neho tlačiť alebo aby si myslel, že ho kontrolujem... :( len mi to chýba a je mi to trochu také divné... nemala som šťastie v láske ani vo vzťahoch... :( možno to celé len zbytočne dramatizujem... včera mi navečer napísal, že víkend bude tráviť s kamošmi a v nedeľu bude s dcérkou... ja som mu napísala, že v pohode a že či sa ani na chvíľku nestretneme a odpísal mi, že asi nie, ale že ešte uvidíem... tak som mu odpísala, že jasne, však uvidíme... ja mu neberiem ani to, že chce tráviť víkend s kamošmi, nehovoriac už o dcérke - plne mu dôverujem, ale tak aspoň chvíľku by si mohol aj na mňa nájsť čas... pravdu povediac mám taký nejaký divný pocit, že sa mi už neozve :-( neviem prečo... bojím sa ... pretože aj napriek tomu, že ho poznám ešte krátko, mám ho veľmi rada... nechcela by som ho stratiť... nezostáva mi nič iné, asi len vyčkať, či sa vôbec ozve alebo nie.. čo myslíte? alebo čo by ste robili na mojom mieste?

Zuzka121

ďakujem Isabella... potrebovala som sa v tom utvrdiť... ako píšeš, počkám, či sa vôbec ešte ozve... možno ma skúša, či mu budem robiť "hysterické, či žiarlivostné" scény ... to fakt netuším, to môže vedieť len on... krásny slnečný víkendík prajem :)

isabella

pockaj ci sa ozve, ak nie, ser na neho ak ano pockas co sa z toho vykluje, vyzera to tak ako by to nejak z jeho strany ochladlo, asi sa nabazil, nechaj tomu cas a uvidis, hlavne sa zbytocne netrap aj ked ho mas rada... ak by sa dlhsie neozyval, na tvojom mieste by som mu zavolala, ze ci to teda mas brat za uzavrete a mozes sa dalej obzerat po niekom vhodnom... hlavne sa do toho prilis nevkladaj, drzim palce

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Začiatok vzťahu - Fórum - ZDRAVIE.sk