Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podkladový krém

Elena_J

Ja pouzivam Vichy Aqualia antiox, ale nie krem, no tu emulziu a som maximalna spokojna. Naozaj mi na plet pomohol a pod make-up je vyborny, nie ako Skinset od Vichy, ktory bol hrozny, akoby sa mrvil alebo co. No tento novy je super, aj na obale je uvedene, ze je vhodny pod make-up.
Ale spokojna som bola aj s Niveou Aqua sensation.

majjkaa

Tak našla som už kremik ktorý je suprový.....garnier s výťažkami lopucha zmatňujúci. Ako podkladový je výborný....Perfect!! :)

LAWAZZA

AHOJ, DOBRE KREMY SU NA AACOSMETICS.SK SU TO KREMY BEZ PARFEMOV, TAKZE MAKEUP SI MOZES DAT AKYKOLVEK, NEUROBIA SA TI SKVRNY PIGMENTOVE KED BUDES NA SLNKU.
A VYBERIES SI PODLA TYPU PLETI.

majjkaa

No ja garnier pouzivam uz dlho kupujem si tu velku krabicku,ten cerveny. Len on obsahuje olej a asi to mi sposobuje ze mam niekedy akoby mastny make-up. Preto hladam nieco ine :)

A-Z

Majka,
mne sa najviac osvedcili kremy Garnier, vyber si podla typu svojej pleti, napr. teraz v lete je fajn hydratacny, no a na krabicke musi byt uvedene, ze je vhodny pod make-up.

majjkaa

Ja mam taky zmiešany, vačšinou použivam hydratačné kremy na tvár, zvykne sa mi lúpať, no niekedy mi vidieť mastné čelo keď mam make-up nie vždy. A používam make-up Max Factor miracle touch. Tak poraď mi niečo.......

denda55

Hlavne opatrne s pouzivanim..dennodenne sa stretavam so zenami a dievcatami ktore to maju rozotrete ako klauni po tvari...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podkladový krém - Fórum - ZDRAVIE.sk