Penis zahnutý smerom dole

Príspevok v téme: Penis zahnutý smerom dole
tereza123

Priateľ má penis zahnutý do dola a pri klasickom milovaní (misionár) sme dosť "nekompatibilní" a bolí to. Jediná poloha, ktorá nám ako tak vyhovuje je zo zadu. Radi by sme skúsili aj niečo iné, ale zatiaľ sa všetko skončilo buď mojou alebo jeho bolesťou. Nevedeli by ste poradiť nejaké iné polohy alebo triky, pri ktorých by bol uhol prieniku taký aby nespôsoboval bolesť? Ď.

matttej

TEREZA - a ako velmi ho ma zahnuty az smiem vediet - lebo mam podobny problem.......skus to k niecomu jednoznacnemu prirovnat vdaka

matttej

hm...no ale zaujimave ze ked som tu raz zalozil temu ktora sa tykala zahnutia penisu smerom dole tak snad ziadna baba to nevnimala negativne.......?.....alebo mozno reagovali iba tie ktore sa s tym nestretli.....no ale giovannix to vystihol

chalan

ja mam tiez taky problem, mam ho zahnuti nadol, pre partnerku je to bolestive, este nikdy som nemal misionara, kazdy pokus rychlo skoncil a vyzera to neesteticky ked mi stoji , nieco ako banan , foto radsej neposielam este by vam stuplo sebavedomie.

takto.

no hej, ved jeho to boli, lebo ho to taha, misonar sa vobec neda. Ked lezi tak ho ma v pravom uhle na pevno a este zahnuty dole, takze ani hore skoro nemozem byt, iba ak tak nahnuta dozadu. Ale dobra poloha/ako tak/ je este ze on lezi, ja som hore, ale chrbtom k nemu.

GiovanniX

dievcata,dievcata,nie je vam dobry,ani ked je nadol,ani ked je nahor,ani ked obaca na daky smer,ani ked je velky,ani ked je maly...co vam je vlastne dobre?ste horsi ako my chlapci,bereme vas take ake ste,aj ked mozna mate male prsia,atd...ale to nie je problem...