Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktora HAK je najlepsia

Príspevok v téme: Ktora HAK je najlepsia
lollypop789

caute, ja by som sa chcela opytat ze aku HAK pouzivate, a ake mate s tym skusenosti, pretoze by som chcela brat aj ja, ale nvm ze aku, gynekologicka mi poradila JEANINE,ale to stoji 34 eur, a chcela by som nieco lacnejsie ale aj kvalitnu, hrozne sa bojim ze to bude mat nejake vedlajsie ucinky, a o JEANINE mi hovorila ze je to dost dobre, co na to vy???
dakujem :)

Fleur-de-lis

kvôli pleti si nájdi zdravší spôsob ako jej pomôcť. HAK je svinstvo.
Pleť sa ti vyčistí ak prestaneš jesť lepok, mliečne výrobky, variť na olejoch (len kokosový je vhodný) a celkovo jesť čo najviac nespracovaného jedla.
Tvoje telo cez pleť reaguje na humus, ktorý je v ňom z jedla, ktoré nedokáže spracovať a z toxínov, čo sú z tabletiek, postrekovania.... HAK možno na čas potlačí prejav, ale príčina ostane a len ju zhoršíš ďalšou chémiou. Neignoruj svoje telo. Potláčanie prejavov sa nevypláca.

Barborreta

Ahojte,myslíte si,že keby si chcem dať predpísať inú ,,silnejšiu" HAK tak mi ju gynekológ predpíše bez problémov?Užívam Diennorete aj kvôli pleti a prsiam,lenže už mi nejak prestala účinkovať :) Preto by som si chcela dať predpísať nejakú silnejšiu,napr. Yadine alebo Diane 35.

opalka

este ma tak napadlo, ze ta vaha mi stoji, na pohlad s acitim plnisa...je to to zadrziavanie vody? ci aj to by sa ukazalo na vahe? vela robi aj toto pocasie, horucavy, ze telo je take napuchnute, no uvidim zeny, je to take neprijemen testovanie na sebe samej, same obavy, sledujem sa ako blba :)

a isabella, ako sa tebe vodi a malinkemu?

opalka

Ahojte, tak cez vikend sa trosku ukludnili prsia aj vaha zastavila, uz mi nie je tak na vracanie
pockam este 5 dni, mam dostat menzes a uvidim....hoci vaha ok, na vyzor si pripadam taka nejaka tuli :)
som zvedava, aky budem mat menzes so silnejsimi tabletkami :(

opalka

lioness

ja som zmenila lekara, tohto mam rok a medzi tym mi nic ine nepredpisoval, z lauriny na lyndinette ma hodila ex gynekologicka

laurina mi v podstate nevadila 3 roky

no, opytam sa jo na tiu mirelle, kedze ju nechcem brat uz dlhodobolo, len na rok

citala som, ze je taknozko hormonalne, ze sa dava zenam, ktore uz rodili,ze obsahuju malo hormonov,ale pisala aj baba, ze ju brala ked mala 21-23 rokov a vpohode

to je otras, ze si robia s tebou co chcu,ako im to vyhovuje

lioness_01

opalka - Laurina sa už nevyrába,ak teda dobre viem, ale ak si brala Laurinu, tak nechápem prečo ti to zamenil za Lyndinette, veď Laurina je trojfázová antikoncepcia, prečo ti nedal napr. Triquilar... bože, ten tvoj lekár je nejaký divný... :/

inak, hej, ten zoznam je super, ale ešte tú prvú kolónku by som prerozdelila asi tak, že:

35 mg: Diane 35, Chloe, Minerva (ono je to to isté, ale každé od iného výrobcu)

opalka

slaka, zajtra sa objednam a idem si dupat na mirelle, laurinu a ak mi to jasne nevysvetli,preco toto nie, tak co potom?

bude blbost vratit sa naspat aspon k lyndinette20 ? radsej tie prsia bolestive, ale este aj priberat

opalka

tak nerozumiem, preco mi napriklad nedal laurinu, tu som mala raz a len takmi ju zmenili

joj, som naserkana riadne

a isabelle, vlemi gratulujem :) jaj, zlate to je, super

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktora HAK je najlepsia - Fórum - ZDRAVIE.sk