Ktora HAK je najlepsia

Príspevok v téme: Ktora HAK je najlepsia
lollypop789

caute, ja by som sa chcela opytat ze aku HAK pouzivate, a ake mate s tym skusenosti, pretoze by som chcela brat aj ja, ale nvm ze aku, gynekologicka mi poradila JEANINE,ale to stoji 34 eur, a chcela by som nieco lacnejsie ale aj kvalitnu, hrozne sa bojim ze to bude mat nejake vedlajsie ucinky, a o JEANINE mi hovorila ze je to dost dobre, co na to vy???
dakujem :)

opalka

isabella

no to som rada :)ved to by bolo strasne obmedzujuce nepouzivat kvoli teliesku tampon

jaj zeny, ja som taka nestastna uz , strasne nechcem pribrat,ale nechcem mat ani bolave prsia .....ta antiak zo mna urobila histerku a miestami povrchnu,ked stale kukam, len ake mam brucho,za ktore nemozem

isabella

krem sme pouzivali, ma sice zvlastnu vonu a ani sme nejak neriskovali a kombinovali sme to s prerusovanou sulozou, ale nic nestipalo a bolo to v pohode podla mna...

lioness_01

opalka, vieš čo , ja som tak do pár mesiacov strašne zhrubla v páse a v bokoch ale to tá zadržaná voda sa ti aj odrazí na váhe aspon kilo-dve-tri-štyri určite, ak budeš mať veľa zadržanej vody v tele... no nechcela som ťa zarmútiť, ale je to fakt, Minerva má najviac estrogénu zo všetkých... :(

lollypop789

ale ja ked nad tym tal rozmyslam, asi by mi tu uz ani neplatilo, lebo v aguste este bude doma, ale potom idem na VS, a vtedy sa uz tak casto nebudem stretavat s mojim priatelom, a nechcela by som brta hormony kazdy den, kovoli tomu ze to robime raz za mesiac

lioness_01

baby, možno že záleží aké teliesko... lebo existuje tzv. DANA, to je také medené teliesko, ktoré nevylučuje žiadny hormón, a potom existuje MIRENA (tuším sa to tak volá) a tá vylučuje progesterón, tak možno tie tampony , možno to záleží od typu telieska...ale neviem, to ma iba tak napadlo...

opalka

do kelu, to tak nerada pocujem :(
nechcem striedat antiku ako cukriky

som sa nejak uspokojovala tym, ze pri inej antike som nepribrala,ale ak minerva ma takyto obsah estrogenu,no do kelu

po akom case sa da vidiet, ze sa mi zadrziava ta voda v tele? mam ju 2 tyzdne a pripada mi, ze mam nejak oblejsie boky, brucho, stehna...jasne, ze nie rapidne,ale na to, ze vazne malinko jem, je to viditelne

lioness_01

isabella, jasné, ja si plánujem aj merať teplotu, proste normálne si začať sledovať svoj cyklus, ktorý sa mi dúfam, po 4 rokoch pauzy v pohodičke rozbehne... :) to je fajn, že máš dobré skúsenosti s Pharmatexom, ja mám z toho trocha strach, lebo na nete vo fórach som si už prečítala všeličo, že ako to štípe, a smrdí a aké je to nepraktické a tak podobne... no tak som sa trocha vyľakala :D
čo si používala, čípky alebo krém? ja sa zatiaľ prikláňam asi ku krému, ale nemám skúsenosti tak neviem, poraď, čo je lepšie ?

isabella

viete baby, ja som este aj tak rozmyslala, ze ked teliesko, to je na 5 rokov, ale keby sa financna situacia troska zlepsila, tak by sme chceli hned aj druhe babo aby nebol medzi nimi velky rozdiel a potom by to teliesko boli vyhodene peniaze, tak preto stale vaham :-///
ale si ma inak s tymi tamponmi potesila opalka :-)))

opalka

ja chcem po prvom babatovi teleiseko, aby bol pokoj, ja tie tampony kludne obetujem,aj ked sa mi to nezda,lebo moja mamina ma telsieko dlhe roky a pouziva aj tampony

lioness_01

opalka, Minerva je nasilnejšia antikoncepcia na trhu, čo sa obsahu estrogénov týka...
ak si mala bolestivé prsia pred Minervou, tak po Minerve sa to môže ešte zhoršiť a "priberanie" (povedzme si úprimne, je to vlastne zadržiavanie vody v tele a nie priberanie v pravom zmysle slova) je tiež možné pri tejto antikoncepcii.. držím palce aby to tebe dopadlo dobre