Crevne bakterie v posve

Príspevok v téme: Crevne bakterie v posve
MalaBakteria

Ahojte, mam mensi problem. Minule som bola na vyter. Prisli vysledky. Vraj mam v posve crevne bakterie. Inak, mojej gynekologicke volala mama, vraj mi este neda antibiotika a ze je to sposobene nepravidelnou stravou, tym, ze malo jem zeleninu a ovocie. No a kedze to do mna mama huci, tak sa mi zda, ze si to len vymyslela. Nevedeli by ste mi poradit ako sa tam tie bakterie dostali a co by som mala robit? Lebo na kontrolu mam ist az o 2 mesiace (lekarka si mysli, ze to prestane, lenze pochybujem, ked to neprestalo takmer rok, ekd som stravu mala viac-menej pravidelnu) . Dakujem pekne:)

watermelon

neskusala si rozmyslat nad tym, ze strava moze byt pricinou tvojich problemov? ako sa stravujes? predpokladam ze zivocisne vyrobky, vsak?
ak chces radu, prejdi co najskor na vegansku alebo este lepsie surovu stravu a tvoje problemy sa stratia velmi rychlo.
Ludia si vzdy najdu koho obvinovat,ale nepozru sa na seba, na svoju stravu. Prestat jest mrtvu varenu stravu plnu jedov, ako akrylamidy a kazeiny a puriny a zacni papkat ovocie a zeleninu.
ALebo trp a cely zivot sa vyhovaraj na zlych doktorov.

usiko

mala bakteria,

prave preto mame slobodny vyber lekara.....netreba brat lekara ako niekoho, kto je vsemocny, a skvely len preto, ze ma titul ze doktor.....tak ako su dobre a zle matky a hocico ine, tak su aj dobri a zli lekari...tym nechcem povedat, ze tvoja lekarka je zla, ale evidentne, ak pises pravde, zanedbava nieco, co ti moze sposobit omnoho vacsie problemy v buducnosti /otehotnenie, donosenie dietata, chronicke mykozy , zapaly moc. mechura a podobne/....vies, gynekologia je jeden z odborov, ktory je omnoh9 citlivejsi ako napriklad taka dermatologia. Gynekolog aknieco zanedba, tak zena v buducnosti mozno nikidy neotehotnie, alebo s tazkostami, prave preto by si kazda zena mala tohto lekara vyberat s tymto vedomim a velmi pozorne....vymenit v pripade potreby....ja na tvojom mieste by som to uz urobila....ja som uz pri 5. gynekologovi za 14 rokov a konecne je to ten, ktory je super odbornik stara sa, zaujima sa, vie, nezanedbava..... akoze liecit crevne bakterie v posve metodou vyckavania a ovocim a zeleninou- ti garantujem, ze ak by si toto povedala inemu gynekologovi, tak zalomi rukami....

MalaBakteria

jajkafr

No tie priznaky aj sedia. tak potom nevies preco mi moja gynekologicka este nechce dat antibiotika? a vie velmi dobre, ze to trva dlhsie:-/

jajkafr

malabakteria
usiko píše správne ... črevné baktérie sú escherichia coli tie sa nachádzajú v čreve stále je to bežná črevná flóra ak sa dostanú do pošvy vznikne zápal nie mykóza... mykóza je kvasinkové ochorenie čiže pôvodcom sú kvasinky napr. už spomínana Candida albicans... no a lieči sa to antibiotikami určite nie želeninou a ovocím :) príznaky sú podobné pri mykóze je biely tvarohový výtok a pri baktériách je výtok väčšinou žltý alebo biely ale hlienovitý...

leaa1457

Ahoj.ja som mala v posve aj 10 druhov bakterii.gyn.ma liecil asi 2-3 mesiace capikmi a nejakym gelom do posvy.potom ma liecila este detska lekarka a to 3 antibiotikmi lebo ze mam tie baktrerie v moci.moc uz bol v poraidku.ale vytok mam stale.a pochybujem ze som v poriadku.po kazdej angine mam streptkoka.a ja neviem co vsetko.je to neprijemne a uz neviem.mne to je trapńe tak chodit.ale budem musiet..:(

usiko

crevna bakteris nie je mykoza, ale crevna bakteria moze sposobit premnozenie mykozy, teda priznaky su ako pri mykoze, kedze sa candida premnozila.....crevne bakterie su escherichia colli, doatane sa ti tam bud cez tanga, alebo ked sa nedobre utieras po stolici.....treba na to ATB do posvy , inak ti to nezmizne...ale ked tvoja lekarka mysli...inak s topu zeleninou a ovocim je to dobra blbost...ja som vegetarianka, zeleninou, ovocim a zdravou stravou sa ladujem denne, este ju aj dobre kombinujem, a uz som to mala 2x.....tie E. colli mas v konecniku stale, bez ohladu na stravu...problem je, ked sa dostanu do posvy....

MalaBakteria

zu17

no tak to bude toto:-/...dakujem pekne za vysvetlenie. No budem musiet vylucit vsetko dobre:(...ale dakujem krasne:)

zu17

no keby to bola candida tak by si mala s najvacsou pravdepodobnostou mykozy. A priznaky mykozy su asi nasledovne:
- svrbenie, palenie, stipanie rodidiel
- opuchnute a zacervenane rodidla
- palenie pri cikani
- biely tvarohovity vytok
Ide totiz o to, ze ak mavas casto mykozy, mas pravdepodobne premnozenu candidu hlavne v creve a to som mala aj ja. Zivi sa cukrom, bielou mukou... to znamena vylucit cukry, biele pecivo, z ovocia mozes len zelene jablka a grepy, takisto vylucit ryzu a zemiaky a nasadit probiotika v silnej davke.