Bolest ladvin

mamča

kacora 14 jednoznacne chod na kompletne vywetrenie nech ti skontroluju dychacie cesty ladviny aj tlak ked sa ti pozno niekedy horsie dycha moze to mat s tym nieco spolocne.plne suhlasim s administratorom zdravie.sk

zdravie.sk

kacora14 si ešte mladý/a a keď maš problemy s tlakom a začinajú ťa bolieť ľadviny tak odporučujem isť na kompletneé vyšetrenie nech sa vylučia tie horšie možnosti.Si ešte mladý/á a nemožeš si dovoliť neliečiť niečo také ako je tlak a ladviny.Teraz naraz ťa to može prestať bolieť ale neskor v buducnosti sa ti to može zopakovať ale potom už bude zle nedobre lebo detské telo sa rychlešie vschopý ako dospelé.
Odporučujem veľa tekutín,čerstvy vzduch,a nenamáhaj sa a odychuj.

kacora14

ja mam stale bolesti ladvin ma aj tabletky ale ty mi ani nepomahaju mam aj problem s tlakom .meviem co mam robit . aj ked cvicim tak ma bolia ladvini mam len 14 rokou tak mi richlo pomoste !!!

hahahha

alisia....moze to byt aj slepe crevo....ja som mala totalne taketo priznaky,bolelo ma cele telo chrbtica,mala som obrovske bolesti ,ktore sa nedali ani opisat a k tomu som zvracala a asi aj hnackovala ,ale to si už presne napamatam.....chod na pohotovost----a potom sa ozvi ako si dopadla...držim palce

alisiaB

bolesti ladvin krce v zaludku zvracanie poradte dakujem neviem co mam robit bola som u doktora moc som mala v poriadku vravi ze to moze byt chrbtica ale preco zvraciam a mam velke krce v zaludku

karioll

dievca
skus trochu gramatiky,nech sa ulavi mne.
bola si u lekarky,predpokladam ze u internej alebo nefrologicky a mas krv v moci a na tomto fore sa pytas na radu?skus este raz svoje nohy nasmerovat k tej lekarke

dievča

ahojte poslednom čase ma bolia ladviny ,bolasom aj u doktorky a mam aj vela krvy v moči čo mam robyt nech sa mi ulavý??????

andrej29

mamča: Ja som naozaj nemohol inak :)

inzulin: Celkom iste pochádza tá bolesť ramena práve z ľadvín, poprípade je možné, že to majú na svedomí i obličky, každopádne sa radšej nechaj vyšetriť u urológa.

inzulin

mohol,by,mi niekdo pomoct?,mam bolesti v lavom ramene aj som bol na rtg,ale nic nezistili,uz som si na to daval flector gel a ani voltaren mi nepomohol a doktorka mi povedala,ze vraj sa tomu hovori zamrznute rameno. Dakujem.