odmietajú moju prítomnosť

Príspevok v téme: odmietajú moju prítomnosť
keting

Ahojte,v mojom bydlisku má ľudia odmietajú. Na druhej strane v škole, na internáte sú šťastní, že ma vidia. Hovorievajú, že ja musím ísť, "aby bolo veselo".
Ale keď prídem domov - som sama. Keď sa robí nejaká akcia medzi mladými - mne nikdy nepovedia, nikam ma nezavolajú, všetky moje nápady sú zlé,... Som z toho strašne sklamaná. Naposledy som sa dozvedela, že keď ma niekto spomenie, že by som mohla prísť, tak je hneď zahriaknutý.
Čo robím zle? A prečo sa takto správajú?

keting

ale viete, ja sa tak snažím. len ja nemôžem stále so všetkým súhlasiť, ja mám vlastný názor. Mne proste vadí,keď ma odstrkujú. som z toho zarmútená

tak

Mile dievca

ak Ti smiem poradit, ani Ty ani Tvoje napady nie su zle, nebud zo seba sklamana, to je prvy predpoklad uspechu, aby si bola Ty so sebou spokojna, chce to viac sebavedomia, pripadne aj zmena, viac aktivit, sama si zvol, co je pre Teba najlepsie, ... si uzasna a jedinecna, ... vies to, ...

wonderbra

prečo hľadáš chybu v sebe? si obľúbená u spolužiakov, medzi nimi máš priateľov. to značí o niečom, nie?:)
možno máš doma "problém" lebo si často mimo domova. a je veľmi ťažké byť obľúbený u všetkých. buď šťastná, že máš dobrých priateľov.