Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ziíkať "zdravú" farbu?

Príspevok v téme: Ako ziíkať "zdravú" farbu?
vevka

Dobrý deň. Mám hnedé vlasy aj hnedé oči, veľa znamienok no veľmi bledú pokožku na celom tele. Keď si prirovnám ruku k blonďákom, som dokonca ešte belšia ako oni. Aj keď sa opálim, vydrží mi to 2-3 týždne, potom som znova biela. Skúšala som aj samoopaľovacie krémy, lenže tie mi vydržali asi 5 dní a keďže športujem, vždy, keď sa spotím, mi ostávajú nepekné fľaky. Nad soláriom som ani neuvažovala a určite by som tam ani nešla.
Myslíte, že by sa s tým dalo niečo robiť? Predsa len, nevyzerá to zrovna príťažlivo..

levanderka

skor by som povedala natierat s a a vela. opalovacie kremy obsahuju betakaroten a vdaka nemu ta opalenie vydrzi dlhsie. ja som to iste, hnede vlasy, vela znamienok, plet bleda ale som modro-zelenoocka a stale som bleda. hned sa spalimked som na spnku zacala som brat betakaroten a opalovecai krem tiez s betakarotenom a opalilo ma pekne do hneda :)

vevka

tento rok som sa nenatrela ešte ani raz a opaľujem sa vždy keď je pekne tak od 13 00 do 14 30. a aj tak nič, teda, v polovici júna bolo trošku vidieť, teraz zase nič.

Anusik

ja mam tiez podobny problem bleda plet hlavne je casto a nie dlho byt na slnku a ked tvoja plet nie je citliva tak nepouzivaj velke faktory

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ziíkať "zdravú" farbu? - Fórum - ZDRAVIE.sk