Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

radiologicke vysetrenie a kovove predmety

Príspevok v téme: radiologicke vysetrenie a kovove predmety
hugo8941

Dobry den,

dnes som bol na rontgene |RTG| v Roosveltke v BB a pri vstupe som sa mal vyzliect, pricom mi technik zabudol oznamit ze vsetko kovove dolu, takze som si nezlozil zo seba ani opasok, ani kluce z vrecka nevybral.

vzhladom na to ze pracka na opasku a kluce su kovove predmety, a boli oziarene, {ich osvetlenie ziarenim bolo troska stlmene, ba mozno aj az zastavene, tou bedernou ruzkou, co sa dava ako tienidlo pred genitalie} ale nepoznam absorbacnu schopnost tej bedrovej ruzky, tak teraz predpokladam ze vsetky kovove casti co na mne zostali, ze su teraz pravdepodobne prenosnymi emitormi ziarenia. nevravim ze su nejak extremne radioaktivne, iked geigerov pocitac by pri nich asi zatikal. no ci su alebo niesu emitormi nie je dolezite,

co mna skutocne zaujima je toto>

kluce aj opasok nosievam neustale pri sebe. kedze predpokladam ze su radioaktivne
tak ma zaujima, ze ci z toho mozem mat nejake problemy v buducnosti?

napriklad rakovinu prostaty, semennikov, mocoveho mechura, a pod.
Viem ze mobil nosievam v tej istej oblasti, tj bedrova oblast, a on vyzaruje polovicnu hodnotu SAR nez je norma pri plnom zatazeni, ale teraz su moje spodne partie pravdepodobne zatazene vacsim mnozstvom SAR nez je norma. a preto ma to zaujima ze co z tohoto mozem mat? hlavne do buducnosti!

hugo8941

M74
dakujem Vam za zistenie, je to velmo povzbudzujuca sprava. Navyse som dostal aj velmo podobnu odpoved na fore kde su sami elektrotechnici. Vraveli nieco s tym ze aby sa tie kovove predmety stali radioaktivnimi tak by museli mat v sebe prvky ktore by mali tendenciu stat sa radioaktivnymi, a z takych prvkov sa vraj veci nevyrabaju. pricom je vraj hrozne mala pravdepodobnost aby nejaka castica rozbila jadro.

M74

Pýtal som sa odborníčky na problematiku žiarenia a nič nehrozí. Také isté žiarenie ako kovové predmety dostávajú aj orgány... Problémom je iba dlhšie trvajúca rádioterapia, kde sú dávky žiarenia vyššie a ak má človek napríklad skrutky v nohe a pod., ktoré treba chrániť pre nadmerným ožarovaním.

janka33

ahoj,
mojmu otcovi sa stalo nieco podobne, s tym ze mu robili rtg zlomeneho prsta a na vedlajsom mal obrucku.... nohavice mal tiez na sebe aj plnym vreckom drobnych... no a zatial mu nic nie je..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

radiologicke vysetrenie a kovove predmety - Fórum - ZDRAVIE.sk