Preco vlastne vsetky chceme byt štíhle?

Príspevok v téme: Preco vlastne vsetky chceme byt štíhle?
babmulka :)

Ahojte.. na toto forum nechodim moc castoo , ale ked sa tu uz objavim , tak to tu trosku "sledujem" V poslednej dobe sa mi vsak zda, ze je tu straaasnee vela tem s nazvami SCHUDNUT_SCHUDNIME,DIETY a pod... To naozaj chceme byt vsetky take stihle a neviem akee....... a kvoli komu vlastne ?? Naozaj len kvoli sebe ??V dnesnom svete sa vsade vytracju a prezentuju tie max. 50 kilove modelky ktore myslim asi v zivote poriadne jedlo nevideli .. A ani nie je divu ked 10 r dievca trpi anorexiou.ja mam sice len 19 rokov a pri vyske 172 vazim 65 kil.... Tiez som mozno pre niekoho tlsta.... A verte tiez som mala vselijake stavy ze som chcela byt chudsia ale potom som si uvedomila ze som ZDRAVA. Sportujem ,chodim 2 krat do tyzdna na zumbu ,obcas na plavaren , behat ....A ja mi fajn , aj ked kila nejdu dole. Mozno preto ze mam teraz pred sebou cokoladovu zmrzlinu :)) A nech ! :)) baby ste vaazne krasne take ake ste.... Aj ked mate kila navysse :))

watermelon

lebo nam to diktuje spolocnost, lebo nam to casopisy, tel. reklamy, videoklipy, bilboardy nahovaraju ze sme skarede, ze potrebujeme pripravky na schudnutie? Ze len stihle vyretusovane zeny su krasne a plnohodnotnou sucastou nasej spolocnosti? Lebo ideal zesnkej krasy je zvrhly?
Lebo sme zmanipulovane "zenskou krasou" co vidime v mediach? lebo zeny stratili sudnost a chcu sa podobat tymto nenormalnym idealom krasy? aby sa pacili muzom?
a niektore to robia aj pre zdravie.

babmulka :)

ahoj zuzic :) Noo ved treba lubit samu seba :)) Aj ja som mala vlani 58 kil a obcas si tak pomyslim ze jaaaj kde su tie casy :)) ale co uz :D Som spokojna aj takto :)

zuzic

babmulka to bolo super s tou cokoladovou zrzkou:D si super baba a spravny pristup obcas by som aj ja taky potrebovala;)