Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem s lakom

Príspevok v téme: problem s lakom
kronos93

Dobry den,prosim vas mohli by ste mi poradit?mam problem s lakom,a konretne ten ze po pouziti sa mi dost casto vytvaraju take male biele,ako keby lupiny..a je to dost viditelne..lak pouzivam z cca 30 cm vzdialenosti.striekam maximalne takych 5 sekund..prsote pouzivam ho tak ako mam.nedavno som cital niekde an internete,ze predtym ako pouzijem lak by som mal najprv pouzit vosk na vlasy.Stalo sa,no vobec to nepomohlo.Prosim vas podarte co amm zrobit,vyskusal som uz viacero znaciek,ale stale mam ten problem,moze to byt tym ze si vzdy kupujem najvyssi stupen? A ked som uz spomenul vosk,tak poradte pls nejaky dobry,minule som si jeden kupil no vobec to nezabera..vobec nespevnuje vlasy..Dakujem

kronos93

usiko: ten vosk je dobry?lebo teraz mam fialovy taft,a ten ucinok je asi rovnaky ako gl na vlasy,cize ziadny..no ale dakujem za radu :-)
mary- anne: lak som zmenil xkrat..mal som niveu,schwarzkopf a teraz wellu,a problem mam stale.. a toto forum je od toho aby mi ostatny uzivatelia(ak vedia) poradili :-))

usiko

ja neviem, nemam taky problem a to pouzivam aj lak aj vosk. vosk jednoznacne cierny taft /mega strong/ nenajdes na trhu silnejsi...a lak jedine taft fialovy /radically strong-oranzovy vrchnak/...tiez nenajdes silnejsi......po u,yti vlasy zabalim do uteraka na cca 15 min, potom vytriem, nanesiem vosk, vyfukam a zalakujem....

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem s lakom - Fórum - ZDRAVIE.sk