Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex pred 15timi rokmi.

jajka001_

lost - raz som dostala taky pekny mail, s obrazkami nemeckej vaznice. ked ist do basy, tak jedine v Nemecku :) luxus

jajka001_

lost - jasné že ona, tam nie je výnimka v pohlaví, je to zneužívanie
ak by boli neplnoletí obaja, tak neviem. asi nic. trojka zo správania, polepšovna? ale ked ta 13ka otehotnie, tak riadny pruuuser :)

lost

bibi1234

ten posledny odstavec mas pravdu
(akurat som to chcel napisat :P )

To iste megapodvody, napriklad BMG, Horizont a ine ponzi, co myslite, kolko samovrazd to sposobilo?

Ked niekto makal 30 rokov a chcel si tie peniaze len zhodnotit. Ano, boli to vacsinou menej zasveteny a viac naivny ludia, lenze to prave na to by sme tu maly mat zakon, aby "inteligentny" neokradali "menej inteligentnych"..

Osobne si myslim ze za umyselnu vrazdu by mal byt trest smrti, nech sa nikto laskavo neohana s "aj on ma pravo na zivot", tak PRECO HO UMYSELNE isiel ZOBRAT? Ak by ma niekto isiel UMYSELNE napadnut a este k tomu so zbranou v ruke, tak musi pocitat s tym, ze bude niest NASLEDKY za svoje ciny. Fyzika nepusti Akcia-Reakcia.

Ak ma ide niekto umyselne okradnut, ale ja mam zhodou okolnosti pri sebe zbran, hold, necham sa dobrovolne okradnut,alebo ochranim svoj majetok?

To co je za svet, ak by praca kriminalnika bola "tutovka", povie si "ale ved co, nic mi nemoze aj tak, tak idem ho okradnut/zabit". Na tomto svete nemoze byt iste nic, len smrt, a nie ziadna praca zlodeja/vraha.

Za umyselnu vrazdu dostat 5-10rokov? alebo ojedinele 25? alebo dozivotie? este ho aj vykmovat? ha-ha-ha..
Vysmech, absolutny vysmech obeti. Dnes je v mode zahrat to na psychickeho retarda a ide si do luxusnych kupelov na par rokov.

V Thajsku to vedia, nekaslu sa s nimi, proste ak si vazen nezarobi, moze chytat potkany na veceru a pit z kanalizacie. To by ich naucilo podla mna. I ked v Thajsku staci dat policajtovi 5 eur a mavne rukou nad 200kmh na dialnici, a prave to je ich nevyhoda. Tam si dostatocne bohaty clovek moze na namesti odstrelit kohokolvek a nikam sediet nepojde (ak ma $ a #), avsak drogy tam tiez neznesu.. asi vedia preco :) A ludia su tam stastny aj bez nich, dozuju sa dlho, atd atd..

Problem je totiz v tom, ze bez zakona to nikdy nepojde. Len sialenec by vzal spravodlivost do vlasnych ruk, teda jedine, ak by uz nemal co stratit, lebo viest vojnu s celym podsvetim je samovrazda.. Cize defakto je bezpecnejsie sa nechat zabit, alebo "len" okradnut. Toto je ten kúl svet, svet ktory tvori par jedincov a zvysok len prikivkava, lebo nemaju odvahu nieco s tym robit (uplne globalne, nie len SR)

jajka001_

nie nie on sa nepytal, ci bude mat z toho nejaky problemy, ak smikne nejaku pod 15 :) ale ci bude mat problemy s pohlavnym udom :)zvlastne ze nikomu nenapadlo ze jeho baba moze mat nad 15

bibi1234

Diskutujuci-kryplik sa pytal, ci bude mat zdravotne problemy pri predcasnom zapocati sexualneho zivota... a nie, ci je spravny nas pravny system.
Kryplik-neviem o tom, ale mladsia partnerke si koleduje o rozne choroby-je tam zvysena moznost ziskat rakovinu krcka maternice, rozne zapaly,...a hlavne nejaka 14tka nie je fyzicky schopna dosiahnut vaginalny orgazmus, takze je jej zbytocne zacinat so sexom skoro, ked z toho aj tak nic mat nebude...
Ak sa do basy dostane muz, ktory mal sex s 14 a menej, aj ked to bol sex dobrovolny, spoluvazni ho beru ako pedofila a zneprijemnuju mu zivot. Takze, ako vravel kamarat, radsej vykradnut banku, ako smyknut 14tku:O)))
miriam336-zacinajuci pravnik??? student, koncipient, advokat??? Pokial nemas pravnicke vzdelanie a niekolkorocne skusenosti absolutne nemozes vediet, ako funguje na Slovensku sudnicky system... Nad nim sa neda smiat, ale plakat...
Mali by ste vidiet rozdiely medzi vrazdami umyselnymi a neumyselnymi. Miriam tu spominala pripad Zitneho-myslis, ze mal umysel niekoho zabit? Milujem takychto ludi... Ak by sa ti takato nestastna udalost stala, verim, ze by si nechcela ist do vazenia ani na jeden den a nie jeden rok... Vsetci sa navazali do Zitneho, lebo bol atraktivny, bohaty, zavideli mu a dopriali mu toto nestastie... Kde si bola vtedy, ked Labuda zabil 2!!!!! zeny, Skrucany tu starenku, opity vodic v nitre mamu s dietatom...??? Co si sa vtedy nebila do prs, ze oni nesli sediet ani na hodinu???
Drogy su kapitola sama o sebe-ak niekto pestuje marihuanu-robi to dlhsi cas, umyselne a dobre vie, ze s distribuciou drog je spojeny nielen zisk, ale aj znicenie zdravia, rodin zavisleho,... preto si myslim, ze za drogy by mali byt najvacsie tresty - Vacsinou zavislosti-drogy, alkohol stoja za vsetkou kriminalitou-kradezami, vrazdami, rozpadu rodin...

hassy

jajka ano, ale taktiez je rozdiel mat pivnicu stromcekov a zabitie dvoch nevinnych ludi... a tak je to vzdy a stale... ved staci si pozriet noviny a ako tam davaju vysoke strety za kradeze,a podobne veci, a ked pride na rad sprava ze " sloveka ktory usmrdil trojcelnnu rodinu odsudili na dva roky ...." no je to podla mna vazne chore... tym som ale nechcela povedat nech si deti sexuju :)

alusinka

ja ked som mala 13, tak som ani poriadne nevedela co je to sex.. asi preto, ze ma to vobec nezaujimalo. Netusim, preco sa teraz mladi do toho tak ponahlaju... nechapacky...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sex pred 15timi rokmi. - Fórum - ZDRAVIE.sk