Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE

Príspevok v téme: Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE
becky912

Takže celé sa to začalo tak, že môj frajer stále sa rozplyval nad jedným divcatom. Ono sa to zo začiatku dalo - som si povedala že no dobre a nejako som to prekusla, ale po čase ju začal spomínať pri každej príležitosti, asi najhoršie na tom bolo že raz ju spomenul 5 minut po... sexe - so mnou.. začal rozprávať akú má dobrú postavu a take keci, mna sa to nesmierne dotklo citila som sa v tom momente ako kus špinavej handry, nedokazala som pochopit ako moze byt niekto tak strasne sprosty, preboha, dokazali by ste hovorit o niekom 5 MINUT PO SEXE S FRAJERKOU????ja by som to nedokazala, po iných ani nekukám ja mám oči len pre tohoto somara - a pri tom som si az velmi dobre vedoma toho ze nieje jediny chlap na svete - ale to rpredsa nieje dovod aby som sa rozplyvala nad druhými chlapmi, bolo to už dávno ale aj tak mam chut zabit aj ju aj jeho a nasledne seba. niekedy na to nedokazem prestat mysliet a vadi mi ked ju stretneme a sme spolu alebo mi vadi ked frajer ide niekam a nahodou ju stretne a ja tam niesom. niekedy z toho az šaliem - nedavam to však najavo, no vnutri to vo mne vrie, sme spolu rok a tri mes., uz som mu povedala ze ak mi este raz o nej nieco povie tak sa s nim rozidem, od vtedy prestal, ja neviem co robit... velmi sa ma to dotklo, uplne mi to zdrvilo cele moje sebavedomie, mam 22 a chcem mať seriozny vztah, niesom si ista ci by som chcela mat po svojom boku niekoho kto mi bude stale rozpravat o nejakych flandrach, - aj ked vlastne toto bol jediny pripad ale aj tak nedokazem na to niekedy prestat mysliet, poradte mi prosim vas.......

becky912

keby sa dala tato tema vymazať tak by som to spravila hneď :D vidí že mi tu radia ľudia ktoré majú plesne na nohách, a podobne :D

janka113

hej poradna je na to aby sa tu radilo ale ty chces co poradit? ved on ta uz asi nechce, najlepsia pomsta ked sa vykasles na neho ale to ty asi nedokazes a pomsta? to ako myslis nejaky pokus aby si si ho ziskala? dobre vies ze jedinemu sa to pomsti tebe

whinibb

beci uprimne si detinska a trapna...laska a vztah je aj o tom, ze ludia si vedia odpustit svoje chyby bez pomsty, ty mu to chces vratit aby on vedel co to obnasa...tebe to nebolo prijemne myslis ze jemu bude? nebude co vies aj sama velmi dobre..a to ma byt dokaz tvojej lasky ci co??? ghandi raz povedal ze sposobom oko za oko raz oslepne cely svet...zamysli sa nad tym aj nad sebou

jajka001_

vies vo vztahu je to tak...ked ti nieco vadi, povies to. ak to nepovies - zo strachu, aby sa s tebou nerozisiel napriklad - tak to ten druhy nemusi vediet, ze ti to vadi - alebo sa tak tvári, čo je este horsie - ak to teda nepovies, znamena to, ze ti to nevadi. ak si mu to tak dlho tolerovala...zrazu ti to vadi a chces sa pomstit? zvlastne uvazovanie. bud ti to vadi, a riesite to, a ak nema zaujem to riesit, tak mas na vyber - akceptujes realitu, alebo rozchod.

Well

Preco si vytvaras zbytocne problem???
Ak chces mat klud.......treba sa s nim rozlucit .Uvidis....aj dychat sa ti bude lepsie.

janka24

becky tak sa nestrapnuj.Človek by mal mat predovšetkým sám rad seba a potom ho tak beru aj ostatní.SI pre neho druhorada?Nech si trhne chlapec...daj si od neho pauzu a možno mu zachybaš a uvedomi sa,ak sa s ním nechceš rozist, alebo mu povedz do oči ,čo si o tom myslíš? Ako vobec možeš s niekým do postele,ked ta takto zhadzuje.Hoci ho lubiš,ale predsa...je to somar.

jajka001_

sak mozes....zacni po sexe spominat uzasne sexy telo nejakeho chalana :) ale naco byť trápny :) resp. mala si to spravit hned, ako s tym zacal on

jajka001_

ak je to jeho jedina chyba ,a po upozorneni pochopil a prestal s tym, tak mu odpust a daj druhu sancu. nezaoberaj sa takymi hlupostami ako je pomsta.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE - Fórum - ZDRAVIE.sk