Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE

Príspevok v téme: Vďaka frajerovi mám NULOVÉ SEBAVEDOMIE
becky912

Takže celé sa to začalo tak, že môj frajer stále sa rozplyval nad jedným divcatom. Ono sa to zo začiatku dalo - som si povedala že no dobre a nejako som to prekusla, ale po čase ju začal spomínať pri každej príležitosti, asi najhoršie na tom bolo že raz ju spomenul 5 minut po... sexe - so mnou.. začal rozprávať akú má dobrú postavu a take keci, mna sa to nesmierne dotklo citila som sa v tom momente ako kus špinavej handry, nedokazala som pochopit ako moze byt niekto tak strasne sprosty, preboha, dokazali by ste hovorit o niekom 5 MINUT PO SEXE S FRAJERKOU????ja by som to nedokazala, po iných ani nekukám ja mám oči len pre tohoto somara - a pri tom som si az velmi dobre vedoma toho ze nieje jediny chlap na svete - ale to rpredsa nieje dovod aby som sa rozplyvala nad druhými chlapmi, bolo to už dávno ale aj tak mam chut zabit aj ju aj jeho a nasledne seba. niekedy na to nedokazem prestat mysliet a vadi mi ked ju stretneme a sme spolu alebo mi vadi ked frajer ide niekam a nahodou ju stretne a ja tam niesom. niekedy z toho az šaliem - nedavam to však najavo, no vnutri to vo mne vrie, sme spolu rok a tri mes., uz som mu povedala ze ak mi este raz o nej nieco povie tak sa s nim rozidem, od vtedy prestal, ja neviem co robit... velmi sa ma to dotklo, uplne mi to zdrvilo cele moje sebavedomie, mam 22 a chcem mať seriozny vztah, niesom si ista ci by som chcela mat po svojom boku niekoho kto mi bude stale rozpravat o nejakych flandrach, - aj ked vlastne toto bol jediny pripad ale aj tak nedokazem na to niekedy prestat mysliet, poradte mi prosim vas.......

jajka001_

janka113 porusujes pravidlá fóra

becky - niekto oplyva prirodzenou inteligenciou a chape co sa patri a co nie. normalny chlap si svoje fantazie necha pre seba. pri tomto chalanovi sa dockas este par nepeknych prekvapeni

becky912

diky :D myslim ze poradna je na to aby sa v nej radilo a niesu to len zalezitosti okolo rakoviny a pod. svoju temu som zaradila do: ostatne, to je ako by si sa na niekoho hnevala ze mal vobec tu drzost vytvorit temu: co hovorite na novy herbal?, no problem je v tom ze ja ho nechcem nechat chcem mu to vratit :D

becky912

diky :D myslim ze poradna je na to aby sa v nej radilo a niesu to len zalezitosti okolo rakoviny a pod. svoju temu som zaradila do: ostatne, to je ako by si sa na niekoho hnevala ze mal vobec tu drzost vytvorit temu: co hovorite na novy herbal?, no problem je v tom ze ja ho nechcem nechat chcem mu to vratit :D

janka113

:-)))) to tu je ako u debilov
barbie je hotova lebo ken je paf z inej
vyser sa na neho pre jedneho magora sa ozaj svet nezruti hlavne tu nepis take chujoviny
su ine problemy
ked niekto zomre
ma rakovinu
alebo je inak chory
a nie chuja tu riesis
posli ho do p... a zacni si uzivat

becky912

to: becky912 - dakujem za radu becky :( ja viem, ja to vsetko viem, vies, on uz o nej nerozprava, mna len hneva ze o nej rozpraval a kvoli tomu som mala sama zo seba depky, osem rokov by som to urcite nedokazala prezivat ako tvoja kamaratka, to uz by som asi fakt riesila jednoznacne rozchodom, musi to zniet asi smiesne, ale ja sa teraz naozaj citim ako handra, ako posledna handra, že ma nemá za nič, on to uz olutoval, všetko, sa mi aj ospravedlnoval milion krat, ale mne tie slova strasne hučia v hlave, nedokazem to zniest ked ju stretneme, neviem co mam robit, nechcem sa s nim rozist aj ked si uvedomujem že by to možno všetko vyriešilo....

becky912

to: becky912 - dakujem za radu becky :( ja viem, ja to vsetko viem, vies, on uz o nej nerozprava, mna len hneva ze o nej rozpraval a kvoli tomu som mala sama zo seba depky, osem rokov by som to urcite nedokazala prezivat ako tvoja kamaratka, to uz by som asi fakt riesila jednoznacne rozchodom, musi to zniet asi smiesne, ale ja sa teraz naozaj citim ako handra, ako posledna handra, že ma nemá za nič, on to uz olutoval, všetko, sa mi aj ospravedlnoval milion krat, ale mne tie slova strasne hučia v hlave, nedokazem to zniest ked ju stretneme, neviem co mam robit, nechcem sa s nim rozist aj ked si uvedomujem že by to možno všetko vyriešilo....

becky912

to: miro3344 - vieš lenže ja mu kašlem na to či je platonicky zalubeny mne sa tiez pacili druhí chlapi a nerozpravala som mu o nich, nevieš si ani predstavit ake to pre mna bolo ponizujuce, byt v posteli s frajerom a začne ti hned po... rozpravat toto, neviem, keby to bolo opacne , predstavte si že ste po.... a tvvoja frajerka ti zacne rozpravat o nejakom chalanovi, ako by si sa citil? to je len priklad samozrejme toto teda nezelam nikomu, keby to spravím ja tak by sa so mnou on uz rozisiel, on je inak velmi urazlivy, no moj problem je ze som akurat precitlivena a pri takychto poznamkach som sa vzdy rozplakala...ako male naivne decko, najradsej by som mu to nejako vratila, aby vedel ake to je,,, velmi mu to chcem vratit len neviem aký je ten spravny sposob, aby si uvedomil ze tak isto ako som ja neni jedina zena na svete tak ani on nieje jediny chlap na svete

miro3344

Becky, podla mna to jednoznacne svedci o tom, ze je do nej platonicky zamilovany. Ak ona nejavi zaujem casom ho to prejde...

bibi1234

becky912- ja som zazila este horsie situacie, kamaratka ma frajera a zoparkrat sme si boli sadnut-vzdy mal na mna alebo na nejaku zenu, ktora v podniku sedela sexisticke narazky-priamo pred nou rozpraval, ake mam super prsia, ci by som s nimi nechcela ist do trojky, ako by ma rad "dal",... to je to, ze si muzi neuvedomuju, ako tym ublizuju cloveku, ktory ich tak miluje. Vravela som kamaratke, aby sa s nim rozisla, ale ona ho miluje, ako take verne steniatko a trpi mu to 8rokov!!!, vzdy az ked sa rozplace, tak s narazkami prestane, ale o par dni je to zas... Nastastie moj frajer taky nie je, lebo keby to len raz spravil, tak mu taku strelim, ze mu stena da druhu. Vsimla som si, ze blondiny su submisivnejsie a brunety dominantnejsie a chlap si k nim nemoze dovolovat... Ak sa to bude opakovat, tak sa s nim radsej rozid, lebo niekolko rocne vztahy sa potom ukoncuju velmi tazko...