Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako sa naučiť angličtinu??

Príspevok v téme: Ako sa naučiť angličtinu??
oliver12

Zdravím.
Chcel by som sa Vás opýtať, ako ste sa najrýchlejšie naučili angličtinu?? Akým spôsobom, a kolko Vám to trvala, aby ste ju vedeli slovom aj písmom na veľmi dobrej úrovni?? Mám 14 a na ZŠ sa učíme len nemčinu, ale ja v budúcnosti chem byť stevard a tam potrebujem vedieť angličtinu, tak by som sa ju už začal pomaličky učiť !! :) Prosím poraďťe

oliver12

ja som v nejazykovej triede, a to je len jdna naša trieda z 25 :( v prvom ročniku sme ešte do pol roka boli jazykova aj sme sa už od prveho ročnika angličtinu učili, ale potom sa to musele z niekaeho dvôvodu zrušiť :( ale ostatné triedy sa učia dva jazyky len nám to vyšlo takto blbo :(

lioness_01

oliver, ako je možné, že máte na ZŠ len jeden cudzí jazyk, veď teraz majú detská už dva, pokiaľ viem? či to len mladšie ročníky?

lost

Ak sa tomu budes venovat hodinu denne, tak za one (1) rok to mas naucene.. (Odhadujem ze 250-300 hodin by stacilo)

Mozes aj "pasivne" trenovat, pocuvaj hudbu, radio, film with english subtitles, citaj cnn/bbc/yahoo/msn/nytimes, cokolvek kde je kvalitna anglictina.

Myslim si ze two (2) years staci aj pre lazy cloveka, aby ju pochopil. Ak budes svedomite makat, mas to za six (6) mesiacov :)

Tolko k dlzke studia :)

jajka001_

jednoznačne kurz, a ked ti to rodicia vybavia, tak studijny pobyt v zahranici. najlepsie sa uci v prirodzenom prostredi, kde to musis pouzivat.

zuzic_

to zalezi aj od nadania...napriklad ja mam nadanie na logicke predmety a jazyky mi nejdu ani ma nebavia...ale pomaha napriklad pozerat naglicke filmy ja ich pozeravam s titulkami zlepsuje to vyslovnost aj sa naucis nove slovicka

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako sa naučiť angličtinu?? - Fórum - ZDRAVIE.sk