predsudky - skulka

Príspevok v téme: predsudky - skulka
rasp-berry

preco maju ludia predsudky voci skulavym ludom? ja mam tuto chorobu a je to neznesitelne pohlady inych ludi, je to normalne citit, nejaky odpor od nich..nemam ani ziadnych priatelov (a ano, myslim, ze je to prave preto, ze skulim!), lebo som ina ako ostatni. velmi ma to zranuje, lebo som stale sama. mam 22 rokov, chalana som este nemala a neverim, ze ani budem niekedy mat. ved kto by taku chcel..

rasp-berry

claire
operacia nemusi byt uspesna a moze sa to nou aj zhorsit. ja by som radsej vedela, preco ma nedali na operaciu rodicia, ked som bola mala, ved u malych deti je to uspesne na 100%..teraz mam s prepacenim do..bany zivot..lebo vyzor je dolezity, nech si kto chce hovori, ze nie je, ale je!!
jajka dík za povzbudive slova..ale akosi to nestaci. ja sa pred ludmi citim fakt neisto..mozno si niekto povie, ze aka banalita, kolko ldi je napr. na vozicku, su postihnuti, ale na nich je akysi normalny pohlad, neviem to vysvetlit..pri nich si clovek nepovie ze fuj, ale pri skulavom hej. a teraz sa nelutujem..

jajka001_

praveze je to v tvojom sebavedomi, pokial teda ide o kamaratov. urcite to je tazsie ziskat frajera, hlavne ide hlavne o ocny kontakt, spociatku, a ze si baba - u chalanov nejake tie chybicka az tak nekricia ako u dievcat. ale verim tomu ze ze ked si zacnes verit tak stretnes muza ktoremu ta drobnost vadit nebude a oceni ine tvoje kvality.

claire1

raspberry a čo tak operácia? ak máš strabizmus, skús sa poradiť s očným lekárom. nepíšeš, o akú chorobu sa jedná, ale škúlenie je tak či onak spôsobené nesprávnou funkciou alebo postavením okohybných svalov. a tam sú operačné možnosti napraviť ich.

rasp-berry

Ovecka
a v com myslis, ze to je?
mna to hrozne odradza od ludi, som nedoverciva, lebo vela ludom vadi moja choroba (ved uprimne - naozaj to nieje nic prijemne pozerat sa na takeho cloveka). ja to proste z ludi vycitim, ze maju nejaky predsudok, ze si drzia odstup..

jajka001_

mozno ten prvy dojem u ludi ktorych stretnes je rozpacity, ale inak nemyslim ze je to problem - u normalnych ludi