Cesta do zahuby

Príspevok v téme: Cesta do zahuby
nestastna87

Uz 8rokov som s partnerom, z toho 3,5roka zijeme spolu.(ja mam 23, on 33) Zoznamili sme sa, ked som mala 15, bola to moja prva a v podstate jedina laska. Ako sme zacali spolu zit, vsetko sa pokazilo. Niekedy si pripadam, ako by sme boli spolubyvajuci alebo surodenci a nie \\\"zalubenci\\\". Jedine, co ho zaujima je telka a internet, sex mame tak raz za 2 mesiace, lebo je vraj v strese.(myslim si, ze som velmi atraktivna zena, takze si nemyslim, ze by som ho nepritahovala, skor som sa mu zovsednela, aj ked na zaciatku vztahu sme nemali sex viackrat ako raz tyzdenne). Absolutne sa o mna nezaujima, ked pridem domov, tak jediny, kto ma vita je pes, nepyta sa ma, ako som sa mala, preco som smutna, nic...Dalsia vec je, ze ja mam skonceneho bakalara a on sa vykaslal na strednu, takze pocitujem uz aj rozdiely v tom, ze nema dostatocne vzdelanie, tym padom sa mu ani nechce normalne robit-vraj ho nikde nezaplatia, takze sa zivi len sposobom nakup-predaj, co nie je vobec istota, ktoru by som potrebovala, keby som raz sla napr. na matersku...Stale mu hovorim, aby otvoril firmu, mam to predsa vystudovane, vsetko by som zariadila, ale jemu sa do nicoho nechce... Este je aj strasne lakomy, ked si chcem ist s nim sadnut-na veceru alebo na kavu, vzdy to musim platit ja, lebo on si vraj nikam sadnut nechcel ist, ze ho to nebavi, velakrat som ani k sviatku nic nedostala, vraj nemal peniaze, mne by stacila aj cokolada, ale on, ze cokoladu si mozem kupit aj sama... Kazdy piatok sa chodi ozrat s kamaratmi na diskoteku, vraj si potrebuje odo mna a od stresov oddychnut a ja trcim doma... To mu samozrejme robim vzdy sceny, ktore neraz vyvrcholili obojstrannymi fackami a letiacimi predmetmi... Nevadilo by mi, ze chce ist von, kludne nech si chodi aj 2x do tyzdna na pivo, ale nie na diskoteky, kde su same bratislavske stetky... pred 3rokmi som lustrovala PC a nasla som, ze si na pokeci pisal s dievcatami, dokonca ich volal von... Vraj to boli len kamaratky, ked som mu povedala, ze sa s nim rozchadzam, tak mi slubil, ze s tym prestane a podla vsetkeho aj prestal... Ja tiez som mala nieco na rovasi, stretla som sa nahodne s kamaratom, s ktorym som randila, ked sme mali pred 5rokmi mesacnu pauzu,sli sme spolu na kavu a nejaky kamarat mu to hned volal, vcera som mu nasla v telefone, ze nejakej babe pisal, ze ju strasne chce, ze nevie, ci to je jej cislo... Ked som tam volala, cislo bolo needostupne... povedal mi, ze mi to len vratil, ze bol opity a ani nevie, ze niekomu pisal... Od toho incidentu s pokecom mu uz neverim, volakedy som stale kontrolovala telefon, historiu, teraz mi to je uz vsak uplne jedno a namrknem tak raz za polrok...
Niekedy sa aj citovo prejavi, ale vacsinu casu je voci mne ignorant. Neviem, co som na nom cele tie roky videla. Jedine, co nas spaja je hypoteka, leasingy, pes,... Stale uvazujem nad rozchodom, ale stale ho lubim-predsalen bol mojim prvym a spolocny majetok je nerealne rozdelit, ale spolocnu buducnost, deti, tam nevidim...
Mate niekto podobne skusenosti? Ako sa Vase vztahy zmenili, ked ste spolu zacali zit a riesit skutocne problemy? Co mam robit?:O(

nestastna87

perlorodka a kde sa daju najst taki muzi? Vsetci, ktori sa o mna uchadzali a stali za to, su uz zadani a tie zeny ich uz nepustia:))) jedine miesto, kde stretavam muzov je na cestach...stava sa mi, ze na mna muzi na semaforoch pokukuju, kyvaju mi, parkarat uz aj zakricali, ze chcu cislo, ale kde je zaruka, ze to nerobia na kazdu zenu??? Ja sa nechcem dat len smyknut, ja chcem normalny vztah...
hmmm3434-myslim, ze je velmi vela takych zien, ktore robia muzom sluzky a za dobrotu na zobrotu...

hmm3434

viac takych sprostych zien a je tu raj na zemy! podvadza uziva si nerobi a mlada este na neho maka, je to moj idol :DDD

perlorodka

moja milá, ver tomu že sa ešte dajú nájsť aj správni muži, ktorí sa chovajú tak, ako im prináleží a nenechajú si zaplatiť kávu od ženy, alebo sa vydržiavať ako nejaká úbohá milenka... máš doma lajno a nie poriadneho chlap... neboj, sú ešte takí, čo stoja za to, aby si im mohla robiť práve Ty spoločnosť....veľa šťastia pri ich hľadaní a ak sa Ti nepošťastí, vždy Ti bude lepšie samej ako s tým exemplárom čo momentálne vlastníš

nestastna89

mate pravdu, zajtra skusim ist za pravnikom a uvidim, ako sa to da poriesit...
pravda je, ze dokonali muzi neexistuju, ale kde najst toho praveho? V praci sme len zensky kolektiv a muzov stretavam len v obchode a na pumpe:(

Wapman

Co ak nebude platit hypo? Prides o byt? A takto mu budes platit byt,poziciavat z vlastnych uspor kym nesplatite hypoteku 10-15rokov? Budes radsej cakat, az nakoniec si najde inu a nechata aj s bytom a dlzobami. Uz len to ze sa delite o financie nepatri do rodinnej atmosfery. Myslis ze kym bude stebou zit vydrzis zo sebaukajanim? Alebo si frigidna? Vo vasom zivote ozaj nejde o priklad rodiny,to by si mohla mat aj nejakeho cudzieho chlapa v podnajme ktory by ti platil, mozno by si aj sexu uzila. 2lezbicky maju krajsi zivot ako ty tak nad cim premyslas? To co robi je len jeho vypocitavost, este ho aj podporujes!ked premrha peniaze na diskoteky,este mu aj pozicias na leasing. Taku zenu bysom tiez prijal. 8rokov som zenaty, mame 2deticky,niekedy zijeme z mesiaca na mesiac, aj sa pohadame,ale sa delime o vsetko,a sex?ked je len raz dotyzdna tak uz nadavam ze jeto malo,pritom som uz mal 36,aj stresu je dost,ale ten sex je potrebny nech si kazdy vravi co chce. Existuje aj bezpodielove vysp.majetku...predajte byt a kupte 2garzonky,plat si svoje a uzivaj si zivot! Pes ti zdochne o 10rokov a ty ostanes sama bez deti bez rodiny, potom aku hodnotu bude mat tvoj zivot? Po 30tke sa budes chytat za hlavu ze nemas nikoho? Vtedy zacnes hladat zivotnu lasku? Nevramim aj 40tnicky su hodne na lasku,ale premarnit si zivot takto? Boli to urcite,ale teraz mas vacsiu sancu si preberat. Nevidim do vasho vstahu, ale to co si pisala nema buducnost!

jajka001_

dokonalí muži nejestvujú...co uz. ale vas vztah nemá budúcnost, vztah vám umrel. zabíjaš s ním čas, lepsie to uz nebude. on tiez len čaká na rozchod, sám sa k nemu nemá, vyhovuje mu byť s tebou.

líštička

Nehnevaj sa, že to poviem tak drsne - NA ČO EŠTE ČAKÁŠ? Tak ty pracuješ, staráš sa o seba, aby si ho priťahovala, cvakáš vaše spoločné večere a ON si od teba potrebuje oddýchnuť na diskotékach a ešte vypisuje cudzím ženám? Od takého len ruky preč, máš 23, ty si môžeš nájsť desaťkrát, stokrát lepšieho. Nepremárni pri ňom tie najkrajšie roky, lebo raz to budeš ľutovať.

nestastna87

dakujem jajka za nazor, len neviem, co s tou hypo, on je nezodpovedny, kebyze mu ju necham na krku, vykasle sa na to a nebude splacat, banka byt zoberie a mam po peniazoch, ja by som ju splacat sama nezvladala...
Dalsia vec je, ze uz neverim, ze este normalni chlapi ziju, v mojom okoli sa nachadzaju sami tutkovia... ked sa pozriem na vztahy mojich kamaratok, tak som na tom bohuzial neni najhorsie. Jednu manzel bije, dalsiu psychicky tyra-ponizuje, musi mu robit sluzku-potom co poupratuje zoberie bielu rukavicku a hlada, kde este prach neutrela!!! a jedna nedavno prisla na to, ze ma okrem nej uz 4 roky milenku...

jajka001_

si mlada, bezdetna, slobodná - rozchod boli, ale najdi si seberovneho, rovnocenneho. nekašli na svoju buducnost, s nim ju nečakaj.

nestastna87

Wapman, peniaze mame kazdy zvlast, hypo plati kazdy z nas kazdy druhy mesiac. Leasingy si platime kazdy svoje auto, pripadne mu na splatku poziciam, ked nema... Prave to, ze ja toho nasho psa beriem ako moje babo, dokonca so mnou spinka, mazna sa, je to moloss, takze keby som od neho aj odisla k rodicom, tak si ho vziat nemozem. Najhorsie je, ze ani jeden nemame na to, aby sme vyplatili toho druheho. Ak by som mu aj byt nechala, nemal by mi z coho splacat moju cast, teraz mi dlzi okolo 2000eur a vobec ho netankuje, ze uz mi ich ma po roku vratit... Vies co, aj mi to vyhovuje, za 8 rokov ma nespravil ani raz, radsej si to spravim sama, ako to robit uz len preto, aby sa "vystrielal" na mne a nie na nejakej inej...
Je normalne, aby 33rocny chlap este chodil po diskotekach? Nie je to uz v takomto veku nevhodne a trapne???