prekrytie tetovania

Príspevok v téme: prekrytie tetovania
misshel

zdravim vas.....mam taky mensi problem,asi pred dvoma mesiacmi som si dala spravit tetovanie taky napis na rebrach tak troska zo zadnej strany skor...mne sa to strasne paci a vobec to nelutujem, ale ide o to,ze sa chystame o mesiac na dovolenku aj so starymi rodicmi...a ked toto oni uvidia,tak sa normalne dokazu na mna preto hnevat...preto sa chcem spytat, ci neviete o nejakom krycom kreme ktory by to dokazal prekryt a vodeodolny k tomu...citala som nieco o zltom korektori len neviem ci to je pravda ani kde ho zohnat, v drogeriach som sa s tym este nestretla..

isabella

si pamatam ako na mna babka a dedko pozerali, ked som dosla z dovolenky s takym tym malovanym :-DDDD a to mi do 10 dni zmizlo a uz pindali :-DDD
missel, co tak to skusit naozaj s tym, ze je to nakreslene, ze to ta tyzden dva, mozno mesiac zmizne? neviem ci by to nebol dokonca lepsi napad ako ten korektor... ozaj a kecala si o tom uz s rodicmi, ze co babka a dedko...

isabella

vevericka, ja mam so starymi rodicmi skvely vztah, ale niekedy ten generacny rozdiel prave oni nechcu prekonat, by si nechcela vediet ako som sa s vlastnou babkou, ktora ma v podstate vychovala vadila kvoli vlastnej svadbe... lebo ona si stale mlela, ze to musi byt tak, lebo tradicie, proste aj ked su skveli, tak velakrat ziju vo vlastnom svete a niekedy ani nechcu mladych pochopit, bohuzial aj v dnesnej spolocnosti, hlavne medzi starsimi prevlada nazor, ze tetovanie je znakom kriminalu a nedaju si to nijak vyhovorit... uz to tak sice davno nie je, no vysvetlovat im to, je ako hadzat hrach o stenu...

misshel

jaaaj :D...tak to celymi isto zakryjes v pohode...ja ako tak pozeram po nete, narazila som na cele plavky victoria secret az :D tam sa mi zapacili :D...ale ked vidim tu cenu hehe

vevericka

ja to chapem..ale ked ma dobry vztah..tak by ju predsa mali pochopit byt tolerantni, ked sa im nieco nepaci nemozu to zakazovat inym..zvlast ak to vedia jej rodicia..ked chodia na dovlenky, chodia po svete a vidia, ze medzi mladymi to je bezne..tak hadam nebudu az tak strasne reagovat:)

xxxxxxxx

ved im povedz, ze je to len hena alebo nalepka, ze to po mesiaci zlezie same...ze si to chcela ako ozdobu na dovolenku

isabella

vevericka, mas sice pravdu, ale tak vies ake su nazory starych rodicov a niektori su na toto dost zvlastni a ak mala s nimi doteraz skvely vztah, tak si to isto nechce pokazit... mne by bolo jedno keby sa to dozvie moja mama, ale keby sa to dozvedeli stari rodicia, myslim, ze by ma hned vysetrovali, ci neberiem drogy a podobne veci... myslim, ze je to dost o ucte k nasim starym rodicom, lebo oni to proste nevedia pochopit, su stara skola...

isabella

pocuj a kam ides na dovolenku? bo v letoviskach zvyknu robit take tie tetovania na tyzden na dva henou, co len farbia... zeby si to ukecala na to, ze si si to len teraz dala nakreslit a to zmyzne? troska crazy napad, ale sak stary rodicia nemusia vediet, ze to aj inak take tetovanie vyzera, no nie? :-D

vevericka

ja byt tebou tak sa na to vyklaslem..raz sa to aj tak dozvedia , tak naco to oddalovat..predpokaldam, ze si dospela osoba, nemozu ti nic zakazovat..
hlavne si kup kvalitny opalovaci krem s vysokym UV faktorom:)

misshel

heh no to si presne uhadla :) ked mi to maju zakryt cele plavky tak to budu musiet mat riadne crazy styl aby to vyslo :D uz hladam aj na nete, lebo v nasich obchodoch pochybujem...a ked do tyzdna nic nezozeniem tak to vyriesim tym korektorom...a ty mas na akom mieste ked mozem vediet