Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ake je to na intraku?

M74

Býval som na niekoľkých VŠ intrákoch a väčšinou to bolo dosť voľné, návštevy sa nijako extra nekontrolovali, prípadne sa vrátnikovi občas kúpila flaša...
Rozhodne to tam stálo za to, samozrejme pokiaľ túžiš mať absolutny kľud na učenie, tak na intráku to niekedy môže byť problém. Na druhej strane je výhodou, že nablízku máš spolužiakov, ktorý vedia pomôcť.

ojka

súúúhlas so swisticou (: až na to, že spolubývajúce u nás nemuseli nič podpisovať (: u nás sa ale za prenocovanie vopred platilo u "domácej" 2 €. A večierky u nás zasa nebývajú.... o 22.00 sa zamykajú dvere internátu, a ked ide niekto von alebo dnu, tak mu je otvorené.....
na iných internátoch to je zasa tak, že v noci len každú hodinu otvárajú,... je to fakt individuálne všade (;
a kam sa chystáš na výšku? na aku?

swistica

navstevy zvyknu byt vacsinou do desiatej, ak chce zostat aj na noc, plati sa poplatok (vacsinou je to symbolicka suma okolo 4€), a treba vopred vypisat ziadost o prenocovani, s tym ze to podpisuju aj spolubyvajuci ze s tym suhlasia. Tak to bolo tam kde som byvala ja.

whee_ee

každý intrák má svoje pravidlá a vysokoškolský už nie je ako stredoškolský... ja idem do brna a mala som na výber z 8 intrákov, pričom nie všetky mali "dozor" alebo ako to nazvať... vrátnikov :) :D:D už počítajú s tým, že tam idú rozumní mladí ľudia a že sa podľa toho budú správať a myslím, že návštevy nebudú problém.. poprípade sa určite bude dať dohodnúť :)) uvidíme :D

zuzic

hlad, zima, chrobaky:DD ale ne...ako kde a ako si to zariadis ty pravdaze;)
i ked nechapem na co konkretne sa pytas:)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ake je to na intraku? - Fórum - ZDRAVIE.sk