Ako pribrat?

Nicoll

krpec ale ved 43 kg je uplne v poriadku kedze si malicka...podla mna nepotrebujes priberat ak nemas problemy,len pre cislo na vahe sa netrap

krpec1311

moja vyska je presne 150 cm.precitala som si tu je je to dobra vaha.vela ludi mi uz povedalo ze mam vybornu muskulaturu no aj tak si niekedy pripadam ako male 12-rocne dieta.

agneška

krpec ale čo z toho, že vážiš 43 kg ked nevieme, kolko meriaš? Pretože pri výške 150 - 155 kg by to bola normálna váha. No ak máš viac ako 160 cm, tak si fakt moc chudý..
nechápem ludi, čo napíšu iba svoju váhu a neuvedu výšku. Ved to je podstatne...

kanister

krpec1311 zrejme ti chybaju zivocisne tuky zmiesane z rafinovanym cukrom.....a mozno pijes iba malo vody...vypi tri litre vody na den,z toho polovicu vymocis ci vypotis a zostane ti kilo a pol vahy v tele len z vody...za desat dni je to tusim 15 kg :)....ani nechci vediet kolko je to za jediny rok :)

krpec1311

dobry den.mam 24 rokov a vazim 43 kg.mozem zjest hocico a stale sa mi nedari nabrat na vahe.mam strasne rychle spalovanie.vsetko jedlo sa mi hned meni na energiu.

adusha

Baby Blue.. netrap sa tym ze mas len 35kg si este velmi mlada.. vekom sa to upravi neboj.. nepriberaj teraz naschval mohla by si to neskor ludovat :)