Ako pribrat?

Dominika4

Ahojte, mam 19 rokov, 160 cm, a monetalne 36kg, problem s priberanim riesim uz asi min. 4 roky, uz boli casy ked som mala nad 40kg, no teraz o nich mozem snivat. Vysetrena som bola na stitnu zlazu, hormony, krvne testy vsetko... nic mi nezistili, len proste chudnem, a pritom stravu prijmam 5-x denne, ziviny mi nechybaju, akurat ze som cely zivot anemicka. Neviem, kde sa obratit na pomoc... ale lekari mi moc nepomahaju. Skusala som uz aj vselijake tabletky sirupy na chut dojedla a tak, ale nic nepomohlo. Teraz sa mi k tomu pridalo to, ze kedysi (od 12r.) som mala menstruaciu pravidelnu 6_7 dni, silnu, trz mam sice pravidelnu ale skoro ziadne krvacanie, a trva mi 2-3 dni. Moze to mat suvis s mojou stale klesajucou vahou? PROSIM PORADTE!

krucko

urcite jest a jest,5-6krat denne, vela mlieka,vajec,syrov,tvaroh,,existuju rozne doplnky ako Gainery,proteiny atd.. ked nechutí jest je nutne navsívit doktora a nechat si predpísat B12 introvernozne (injekcne),,inak sa pribrat neda,len stravou

lenik22

pribrat je ovela horsi problem ako schudnut, aj ked sa to mozno nezda tim co maju nadvahu, ale da sa to aj ked to dlhsie trva. mam osobne skusenosti. ak mate seriozny zaujem napiste mi na email: lenik22@gmail.com

michalovcan5

Rad by som pribral, mohol by mi niekto napisat na pokec? (michalovcan5) ale len ty co uz pribrali a naozaj stym maju skusenosti, ziadne (pocul som) to mi nepomoze, a b-komplec 0 bodov, pangamin 0 bodov, to uz ani neskusam.. Dakujem

dudinka

neni pravda ze da sa pribrat ked dobre jes ako tu jeden pisal...niekomu to dobre spaluje a proste nepriberie aj keby jedol nonostop!....ja tiez chcem pribrat..a jem velmi vela..mam 171cm a 50kg...teraz spm si kupila taky jahodovy prasok co jedia ty co posiluju a priberu z toho=D..v lekarni mi neporadili nic dobre..tak som vyskusala toto...v tej predajni mi povedali ze ked nebudem cvicit tak nepriberiem do svalov ale iba normlane,aby som zas nevyzerala ako chlap=D..tak som zvedava zatial to pijem len tyzden tak uvidim=)

SANDRITA

VOLAM SA SANDRA A MAM SKORO 17 ROKOU,MOJA VYSKA JE ASI 165CM...A MOJA VAHA JE 43KG...MAM PROBLEM PRIBRAT A KED AJ PRIBERIEM HNED SCHUDNEM....JEM 3 AZ 4 KRAT DO DNA...MALA SOM UZ AJ TEN SIRUP AJ TABLETKY ALE NEPOMOHLO....POMOHLA MI TRAVA ALE NEMOZEM JU FAJCIT STALE...PRETO CHCEM VEDIET AKO BY SA TO DALO SPRAVIT ABY SOM PRIBRALA A ZDRAVO...

miska12

TAK JA SOM MALA TIEZ PROBLEMI S PRIBERANIM A SKUSILA SOM SIRUP PERITOL A PRIBRALA SOM 10 KG ZA DVA MESIACE PRE MNA TO BOLO NEUVERITELNE SKUS A UVYDYS DRZIM TY PALCE