HPV III a vitaminy

Príspevok v téme: HPV III a vitaminy
renata.

Prepáčte , že zakladám novú tému, ale chcela som si byť istá, že si ma RNG všimne. Totiž vo štvrtok mi diagnostikovali HPV III. Som z toho veľmi nešťastná. Mám 39 rokov a mala som len jedného partnera.
Kúpila som si INDINAL a chcela by som sa opýtať, či si mám užívať aj vitamíny zinoc a selén. ( takúto kombnáciu liekov som videla v lekárni ).
Môže sa zinoc plus selén užívať spolu s indonalom?
PS: beriem aj antikoncepciu kvôli silenému krvácaniu, preto sa bojím aby som to zase s liekmi neprehnala.
Viem, že prírodná cesta je lepšia (ovocie-zelenina), ale radšej volím formu tabletiek, lebo moja strava nie je pravidelná a celkovo jem málo.

Ďakujem každému za odpoveď. Veľmi mi pomôžete.

draci_zub

Podstatné je či máš nejaké zdravotné problémy. Ak áno, napíš aké, vyriešime to. Ak nie, tak si zdravá a nenechaj si pokaziť leto doktormi.

draci_zub

renata.: Pred tým než začneš panikáriť, prečítaj si túto brožúrku: www.paprsky1.de . Vitamín C ti môže prospieť v rozumných dávkach, pár gramov za pár dní. Vitamín D v lete nepotrebuješ, telo si ho vyrobí dosť na slnku za pol hodiny. Vitamíny z lekárne a supermarketu nejedz, dávajú do nich jedovaté látky, predovšetkým oxidy kovov. Odporúčam pestrú stravu vrátane čerstvého ovocia a zeleniny. Vitamín C si môžeš kúpiť čistý v DM drogérii.

RNG

Kazdemu radim brat to, co sa nam v strave nedostane dost, tj selen, zinok, jod, vitaminy A, C,,E a D-3 minimalne, v pripade viralnych utokov aj ine, pozri na temy o virusoch ako herpes, hpv, a ine, ci uz na tomto fore alebo si najdi moje prispevky na Google.sk pod mojim nickom "RNG" a prislusnym problemom, napr "herpes"
kde pisem o viralnej imunite vseobecne, co samozrejme zahrnuje aj imunitu voci hpv.
Doplnky potravy zriedka koliduju jeden s druhym, skor sa doplnaju pre vyssiu ucinnost. To doplnovanie na zvyseniue ucinnosti plati aj pri horemenovanych a indonale.