Môže ma takú vôbec milovať?

Príspevok v téme: Môže ma takú vôbec milovať?
Mozziillaa

ahojte, mám 22 rokov a už takmer 4ročný vzťah, samozrejme s istými problémami ako každý iný. Nikdy som však v nich nehľadala príčinu, či dôvod na rozchod, ako iné, prevažne vzťahy medzi "pubertiakmi". Stále som ich brala ako výzvu niečo zmeniť, ísť k lepšiemu,.. Čas však so sebou prináša i také problémy, s ktorými ťažko zápasiť a narúša to i relatívne dobrý vzťah, a samozrejme i všetky ostatné oblasti vrátane sexuálneho života.

Nikdy som sa nezaoberala zovňajškom človeka, lebo to je len pozlátko, alebo schránka, v ktorej sa skrýva sám človek vo svojej podstate, jeho povaha, všetky črty pre ktoré ho či už milujeme, alebo nenávidíme. Riadila som sa tým aj pri výbere partnera-aj keď čas urobí s človekom svoje. Ak ide o mňa, a v tom spočíva aj môj problém, blízki, ktorí ma poznajú vedia, že som chudá. Mám 160/45kg. Stačilo by pribrať na 50kg. No nejde to ani keby som len čisto slaninu jedla. Robila som už čokoľvek, ani Hormonálna antikoncepcia nepomohla (pritom bola dosť silná). Mám to geneticky dané a preto s tým zázraky asi nespravím. Vo všeobecnosti som to nikdy výrazne neriešila, no prišiel vzťah, za ním ďalší (terajší), a mňa to čím ďalej tým viac trápi.

Priateľ mi čoraz častejšie začína vykrikovať aká som chudá, vychrtlá a podobne. Eventuálne sa to premieta aj do ďalších oblastí, vrátane sexuálneho života. Ten máme asi tak raz, dvakrát za mesiac :( Skúšala som všetko možné, ... tak som postupne nadobudla pocit, že priateľa nepriťahujem - a to ma strašne bolí :( každý večer zaspávam pri ňom s túžbou sa s ním milovať - ako každá zdravá žena, aj keď by to bolo bez sexu, ale aspoň cítiť že ma bozkáva, resp. že ho telesne cítim blízko pri sebe, v objatí,...Aj keď sme už dlhšie spolu, stále ho rovnako milujem :( ... nič z toho už 2 roky nie je (sexuálne žijeme 3r.). Trošku ťažko sa mi o tom rozpráva, lebo som relatívne konzervatívny typ človeka, ale to zúfalstvo ma už doviedlo aspoň tu napísať a vyjadriť svoje pocity. Uvažujem aj nad tým či ma ešte vôbec miluje,... veď možno prečo by aj vôbec mal :-(

A pritom nechcem tak veľa :( Túžim len zdravo vyzerať, nepotrebujem postavu modelky, či inej hviezdy, mohla by som mať aj nejaké kilá naviac, mne by to vôbec nevadilo,...chcem byť len normálna ako každá iná a konečne zažiť pocit, že niekto po mne aspoň trošinku túži... :(

zuzic

doubledog a ako si to poriesil?
lebo kamaratka ma tiez ten problem. snazi sa vsemozne pribrat a jednoducho sa jej neda aj ked robi uz vsetko mozne pre to. dost ju to stve hlavne preto ze nema sexi krivky vobec

doubledog

watermelon
ja som tiez bol dlho chudy (chvilami az vychrtly), a aj mi to trochu vadilo.
tak som to poriesil, a uz tento problem nemam. priberanie zas nie je take zlozite.

TrainingBoy

V prvom rade si myslim ze by sa mal on nad sebou zamysliet. Ale pokial chces so sebou nieco robit tak je to len dobre.

Hovorila si ze si skusala posilnovanie, no mne toto www.youtube.com nepripada ako skareda postava. Ked je vsetko s mierou tak v tom nevidim problem, okrem toho taky zadok ziadna zena sedenim neziska ;). Co sa tyka svalov tak si zase nemysli ze po 2 zdvihnutiach budes mat svaly ako arny swarz, tohto sa zeny bezne boja, ale je to len mytus. Zeny tazsie buduju svalovu hmotu. Co viac, cvicenie by ti mohlo napravit metabolizmus a neuveritelne zlepsit chut do jedla. Ak spalis vsetko co zjes, tak si skus pozriet ako sa treba v tom pripade stravovat. Alebo mi napis na roteiro87@gmail.com

Ak chces pribrat tak jest same mastne jedla je zbytocne, pomoze to jedine zvysit tvoju hladinu cholesterolu. BTW moja sestra mala obdobny problem, uz je to ale lepsie. Myslim ze tiez vazila nejakych 45 alebo trosku viac a je vysoka 174 cm, takze si vies predstavit ...

rozumiem ti

zmena stravy neriesi pricinu problemu, iba jeho dosledok a mam dojem, ze pisatelka skor potrebuje vyriesit tu pricinu. nezda sa mi, ze by mala az tak velky problem sama so sebou. to jej len ten jej radoby priatel teraz nasadil chrobaka do hlavy, to, co bolo jej achillovou patou - na to udrel. co je sice dost ubohe, ale takto maju muzi (ti slabosi) tendenciu svoje problemy riesit. nechcu byt tymi zlymi.

ja osobne som velmi, ale naozaj velmi smutna hlavne z toho, ako su zeny ochotne zahadzovat same seba a svoju osobnost kvoli chlapovi, ktory s nimi jedna ako s handrou. nechapem, preco si nechaju ublizovat, iba v sebe takto pestuju pocit menejcennosti stale viac. v zdravom vztahu totiz nic take nema co robit. ano, su problemy, hadky. ale akonahle pride k ponizovaniu a zosmiesnovaniu partnera uz ten vztah nie je zdravy. a neviem, ci este stoji za zachranu, ked uz to zaslo tak daleko, to uz si musi rozlozit v hlave kazdy sam. ale v ziadnom pripade nie je okej obetovat sa, alebo znasat nieco, co by ste za normalnych okolnosti neboli ochotne znasat.pricom za tym nie je nic ine ako strach... obycajny strach byt sama. samota nie je zla, ba prave naopak. len sa s nou musite skamaratit.

watermelon

doubledog:
to sa ti lahko povie, ale to je vazny problem, ona z normalneho jedla nepriberie, mala som taku kamosku co jedla v noci o 11 maso a chleba len aby pribrala, jedine co si privodila boli zlcnikove zachvaty a znicene zdravie v takom mladom veku.

watermelon

inac sa pripajam k usiko:
hlada si podu ako to ukoncit. ak si taku vahu mala aj predtym nie je co riesit.
aj to sa stava.
ty hlavne nechci vyzerat prenho dobre ale PRE SEBA

watermelon

nepomoze ti jest slaninu ani nic takehoto. problem je inde, daj si 2 dnovy post (viac neodporucam bez dozoru) a potom sa zacni stravovat zdravo. prilis chudi ludia na surovej strave krasne priberu, tlsti skchudnu, telo to vyriesi, ak mu das sancu.
nejdem tu ale opisovat co robit - uz som toho napisala do inych tem, tak ak chces, ozvi sa mi.
surova strava ti skratka napravi hormonalny system a aj ostatne, kde co treba. ano z ovocia sa da krasne pribrat ale treba vediet ako ho jest. da sa z neho aj schudnut ale treba vediet ako.

usiko.

45 kil a 160 cm nie je tak malo, ze by si vypadala ako kost a koza...ja som mala 45 a 162-3 a nebola to taka katastrofa, za aku ta povazuje tvoj priatel....jasne ze je to podvaha, ale nie je to extremne katastroficke, hlavne, ak prijimas vsetko co potrebujes a proste sa neda....

...je to nie o tvojej vahe, ale o tom, ze by to mozno aj skoncil a pripravuje si podu...zacne mu na yebe mozno vadit viac a viac veci,az sa rozidete.....proste si hlada nieco, co zaberie...v skotocnosti to vidim tak, ze k tebe neciti to, cocitil predtym.......

...viesm, clovek ked miluje, tak miluje, ci ma ten druhy naviac alebo menej o par kil...tak ako u nas...ja som napriklad isteho casu mala tych 45 kil ale priatel ma miloval aj tak......a teraz? mam normalnu idealnu vahu a priatel ma 10 kg naviac...a nikdy mu vahu nevycitam, pretize ho milujem....jasne, ze ked sa vyzlecie, nie je to pohlad pre fotografa :-))) ale je moj a ja ho lubim...no zabijem sa? :-)))a takto je to vo vztahoch, proste ak mas rad, tak nebudes niekomu vycitat nieco, s cim nevie nic urobit...hlavne ak si ho takehoto spoznala lubil predtym.......moj nazor...

rozumiem ti

pripajam sa k nazorom, ze je to vo vsetkom inom, len nie vo vahe. na zaciatku si bola rovnaka a neprekazalo mu to. takze bud bude hrat na rovinu, alebo nech ide kadelahsie... prezit zivot s pokrytcom nepotrebujes a do*ebavat sa vies aj sama, na to ho nepotrebujes tiez.
neradim ti rozchod, ale jednanie na rovinu. mozno to budes musiet vyhnat do extremu, ze ho vyrazis, alebo mu das ultimatum. a ono to z neho potom uz vypadne... ten pravy dovod. po dobrom to nepojde.