Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vlasy

Príspevok v téme: Vlasy
esko

Ahojte, ako som toto všetko prechádzal, je tu mnoho tém o vlasoch.. ale rád by som od Vás poprosil o nejaké vyjadrenie k môjmu problému. Vypadávajú mi vlasy. Teda viem, že vypadávajú každému, no nejak v poslednej dobe mám pocit, že viac. Konkrétne ani nie tak počas dňa, ale vždy po umytí vlasov.. Vlasy mám stredne dlhé až dlhé (blbý popis, viem) a teda vždy po umytí a následnom rozčesaní mi ich vypadne dosť hodne (môj odhad)... veľmi ma to hnevá, keď vidím plné umývadlo vlasov. naozaj je ich hodne. a vždy po si po umytí vojdem rukou do vlasov, tak na ruke nejaký vlas mám. Takisto aj keď sú vyschnuté, a prejdem po nich rukou, takisto vždy nejaký kde tu vypadne, ale to je myslím normálne.. Bol by som rád ak by ste mi poradili čo by mohlo tento stav zlepšiť. Ináč nedávno som vo vlasoch mal, resp. na pokožke hlavy mal šupiny mazové, ktoré celkom dosť svrbeli. Kožná lekárka mi na to dala nejaké protizápalové mliečko, a Alpicort.. Alpicort by mal byť ževraj aj proti vypadávaniu vlasov, no nejak nevidím účinok (no je pravda, že to neaplikujem pravidelne, moja lajdáckosť). Viem že možno žiadam o nemožné, ale vyjadril by sa niekto k môjmu problému, resp. k jeho prípadnému riešeniu? ďakujem vopred veľmi pekne

jajkafr

esko
genetika môže za vlasy a keď to máš v génoch tak máš jednoducho smolu... ja tiež umývam vlasy každý druhý deň... žehlenie vlasom veľmi škodí keď chceš rovné vlasy kúp si nejaký prípravok na vyrovnávanie bez žehlenia ja som si teraz kúpila kondicionér Nivea a nemusím žehliť vlasy len si ho poriadne votri do všetkých vlasov lebo tam kde nieje tak sa zvlnia :) existuje aj šampón a balzam Nivea z tej istej kolekcie skús ak chceš :) no a vlasy môžu padať aj keď ti chýbajú nejaké vitamíny napr. Zinok... ja užívam teraz Viaderm tabletky a Reghaar vlasový aktivátor a keď mi príde Alpicort tak začnem používať ten... :) jeden čas som používala aj vodičku v ampulkách Dixi Arvit zastavilo to vypadávanie vlasov a potom som si kúpila Dixi vodičku proti vypadávaniu vlasov... stále skúšam čo je lepšie lebo už ma nebaví chodiť a všade zbierať moje opadané vlasy

esko

jajkafr

vďaka za odpoveď.. No ja s vlasmi nerobím nič, len ich prečešem a nechám vysušiť.. fénujem fakt raz za veľmi dlhú dobu, len keď je to nutné, a teda dosť často prežehlím.. ale nie moc, len končeky.. A pri žehlení moc nepadajú.. ani uterákom nešúcham.. umývam raz za 2 dni, to mi príde ako fajn interval, aj keď už sú potom dosť mastné.. ale nechcem častejšie moc.. ináč mám dosť vysoké kúty, a preto mám z toho obavy.. ináč lekárka mi na to nepovedala nič, že je to normálne... nemôže to byť aj stravou alebo stresom? niekde som ale čítal že za toto môže len genetika, čapice, ani stres ani nič podobné nie...

jajkafr

esko
a ešte niečo... vypadávanie vlasov môže byť príznakom nejakého iného ochorenia napr. ochorenia štítnej žľazy...

jajkafr

esko
ja mám tiež problém s vypadávaním vlasov u mňa to však spôsobené liekmi... kúpila som si Viaderm tablety a Reghaar vlasový aktivátor zdá sa mi že sa to mierne zlepšilo ale veľmi mierne... kožná mi predpísala Alpicort F ešte ho nepoužívam lebo ho nemali v lekárni objednajú mi ho takže neviem dúfam že pomôže ... a čo sa týka toho vypadávania... vlasy česať minimálne najlepšie s hrebeňom s veľkými zubami široko od seba proste s riedkym hrebeňom... česať minimálne, nefénovať, nežehliť, umyť a nechať tak... nešúchať zbytočne s uterákom a nedávať do vlasov žiadne gély, vosky, laky, tužidlá... vlasy umývať pravidelne ešte predtým než sú mastné lebo mastné vlasy vypadávajú viac... čo sa týka toho fénu a žehličky je to asi ťažké najmä u mňa, ale keď som doma nežehlím :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk