Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nenávidím svoj život, seba...

Príspevok v téme: Nenávidím svoj život, seba...
IhateMYlife

*****Moj zivot? Len pretvarka, strach, samota a zial... Vopred dakujem vsetkym, ktori si toto precitaju az do konca...*****

Som dievca, ktore by si malo uzivat zivot, chodit von s kamaratmi, zabavat sa... Lenze moj zivot je UPLNE iny... Ja by som ho ani nenazvala zivotom v pravom zmysle slova...
Cele prazdniny som doma, nikam nechodim, lebo nemam kamaratov. V skole sa so mnou bavi z lutosti len zopar dievcat. S chlapcami sa vobec nerozpravam, nemaju zaujem...
Vsetko sa to zacalo nastupom na strednu. Odvtedy zijem v neustalom strese, zle spim, je mi na vracanie... Byva mi zle, mavam zavraty... Zo stresov som vychudnuta, moje nohy aj ruky vyzeraju ako palice, nemam skoro ziadne prsia, zadok... Tvar plna vyrazok a jaziev... Hnusim sa sama sebe. Cele dni som smutna, zavreta doma, nikam nechodim... Ani s rodicmi dobre nevychadzam, nemaju na mna cas, nemam sa s kym porozpravat... Moj zivot je o nicom... Nemam ziadne ciele. O 2 roky maturujem, mala by som ist na vysoku, ale neviem, co bude dalej... Nemam ziadne plany, vobec si neverim, neviem, co v zivote chcem. Okrem toho som uz rok aj pol nestastne zalubena do skveleho chalana. On ani nevie, ze existujem. Nemam u neho ZIADNE sance. Vlastne u NIKOHO nemam ziadne sance. Trpim kvoli vsetkemu. Uz dalej nevladzem. Okrem toho mam pocit, ze za mnou v noci chodia mrtvi. Uz si zacinam mysliet, ze som pomatena a patrim na psychiatriu. Najradsej by som uz bola...niekde na druhom svete... Cudujete sa mi? :,-(

tina172

Veľmi dobre poznám to čo prežívaš. Z väčšej časti to zažívam aj ja. Nie je problém v tom, že by som bola škaredá, ale rodičia ma vo veľa veciach obmedzujú, nemôžem skoro nikde chodiť a tým pádom si nájsť aj ďalších kamošov alebo priateľa a to som už dávno dospelá.

Runner

Tarapaca - Tak vieš, ono niekedy sa možno boja toho, že si o nich urobíme nejaký obraz keďže už ako tak vieme o ich probléme. Ale to je samozrejme hlúposť :) Alebo, že sa pri nás nebudú cítiť dobre atď...dôvody sú rôzne :D

btw ty chodíš tiež behať? :D

tarapaca

Runner, aj ja mam niekedy take chute. :) Ale uz ma to preslo, lebo ti ludia sa ti budu dookola v telefone vykrucat, preco nemozu, a mna take plesnive reakcie naozaj nebavia. :D

Runner

Ahoj , prečítal som si tvoj úvodný príspevok ostatné čo sa tu diskutuje už nie. Normálne keď čítam takéto príspevky mám chuť ísť za daným človekom a vytiahnuť/dotiahnuť ho k nejakej aktivite :D Neviem odkiaľ si ale ak by si si chcela niekedy trochu zašportovať, ponúkam ti možnosť spoločného behu ;) Alebo aj iné aktivity, jednoducho niečo, kde trochu vypneš :)

mail: Skill-Mann@azet.sk

Úsmev, si fajn :)

Gima

Chlapi, jedna vec ma na vas udivuje, neviete si vytvoriť lásku k životu, pud sebazáchovy. Človeka si nemôžete k sebe pripútať. Možno zviera.
Chcem tým povedať, že laska sa neviaže len na jednu osobu. Láska má viac podôb, no prvotná láska vychádza aj zo sebalásky. Teda mať sa rad, zmeniť niečo na sebe, , nájsť nových kamarátov, športovať, zbaviť sa zlozvykov a nájsť si prácu. Neľutujte sa.

rickie

Neviem ako sa citis asi nemas toho malo za sebou ale no ja to nemam o nic lepsie moja rodina haha uplne rozpadnuta moji rodicia sa rozisli koli tomu ze nemame peniaze len pozeram a smejem sa na tom ako sa ludia skrabu a sedlacia len koli peniazom cize nemam rodinu v podstate mam treningy uz viac menej profesionalne robim ten sport alee prinasa to iste povinnosti ale obcas by ma mohli pustit von ale ne ja som sa cely vikend ucil jak kkt a najsmutnejsie je ze mal som frajerku dala mi zbohom a o 4 mesiace si nasla druheho a ja som mal depku chodil som s dorezanimi zilami....no uplne som upadol na dno....mal som velmi malo na to aby som zacal chlastat pit a fajcit ale niako som to zvladol sam nechapem ako lenze ja som si s byvalou chystal buducnost a bol a to jedina osoba ktoru som mal nikoho ineho som nemal ani otca ani mamu no teds mal ale nemal som ich moc rad a segra tu mam rad ale chuda chodi z roboty rozbyta cize ta ma moc neeviduje no a tym ze ma pustila k vode tak moj zivot stratil zmysel proste 4 mesiace bolesti a zil no zil prezival som to tu s takym stylom ze nic nema buducnost mam pici netrapi ma a zacal som vsetko flakat a najhorsie na tom je ze jediny kto si vsimol ze sa nieco stalo nieco sa somnou deje je moja ucitelka slovenciny....nestacila ta bolest ze som prisiel o vsetko co som mal este aj sa k tomu pridalo ze nikdo si nevsimol ze som pici len moja ucitelka zeew co ty jebe kde sme a vkuse doma pocuvam uc sa uc sa uc sa kurva vkuse sa snazim doma a nikdo si to nevsima mozem ojebat moju tzv. Rodinu ....o a aby som nezabufol s byvalou som sa rozisiel s tyn ze sme sa nikdy nepohadali ani nic take skor ze ju znasilnili a zacala fetovat comu moc neverim lebo pervitin je velmi navykova latka viac ako 70 percent je iste ze po prvej davke ste zavisli a nemyslim si ze sa dostala z pika po dva tyzdnoch je to picovina prisiel som o vsetko nic nema zmysel ani buducnost nemam chut tu ostat :( a to som este ani nenapisal vsetko :( bohuzial

Winnie

bella12

Ja som uz aj navrhla viacero veci manzelovi kam by sme mohli si vyjst a tak podobne no len to opakujem stale dookola ajtak si namna nikdy nenajde cas

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nenávidím svoj život, seba... - Fórum - ZDRAVIE.sk