Nenávidím svoj život, seba...

Príspevok v téme: Nenávidím svoj život, seba...
IhateMYlife

*****Moj zivot? Len pretvarka, strach, samota a zial... Vopred dakujem vsetkym, ktori si toto precitaju az do konca...*****

Som dievca, ktore by si malo uzivat zivot, chodit von s kamaratmi, zabavat sa... Lenze moj zivot je UPLNE iny... Ja by som ho ani nenazvala zivotom v pravom zmysle slova...
Cele prazdniny som doma, nikam nechodim, lebo nemam kamaratov. V skole sa so mnou bavi z lutosti len zopar dievcat. S chlapcami sa vobec nerozpravam, nemaju zaujem...
Vsetko sa to zacalo nastupom na strednu. Odvtedy zijem v neustalom strese, zle spim, je mi na vracanie... Byva mi zle, mavam zavraty... Zo stresov som vychudnuta, moje nohy aj ruky vyzeraju ako palice, nemam skoro ziadne prsia, zadok... Tvar plna vyrazok a jaziev... Hnusim sa sama sebe. Cele dni som smutna, zavreta doma, nikam nechodim... Ani s rodicmi dobre nevychadzam, nemaju na mna cas, nemam sa s kym porozpravat... Moj zivot je o nicom... Nemam ziadne ciele. O 2 roky maturujem, mala by som ist na vysoku, ale neviem, co bude dalej... Nemam ziadne plany, vobec si neverim, neviem, co v zivote chcem. Okrem toho som uz rok aj pol nestastne zalubena do skveleho chalana. On ani nevie, ze existujem. Nemam u neho ZIADNE sance. Vlastne u NIKOHO nemam ziadne sance. Trpim kvoli vsetkemu. Uz dalej nevladzem. Okrem toho mam pocit, ze za mnou v noci chodia mrtvi. Uz si zacinam mysliet, ze som pomatena a patrim na psychiatriu. Najradsej by som uz bola...niekde na druhom svete... Cudujete sa mi? :,-(

rickie

Neviem ako sa citis asi nemas toho malo za sebou ale no ja to nemam o nic lepsie moja rodina haha uplne rozpadnuta moji rodicia sa rozisli koli tomu ze nemame peniaze len pozeram a smejem sa na tom ako sa ludia skrabu a sedlacia len koli peniazom cize nemam rodinu v podstate mam treningy uz viac menej profesionalne robim ten sport alee prinasa to iste povinnosti ale obcas by ma mohli pustit von ale ne ja som sa cely vikend ucil jak kkt a najsmutnejsie je ze mal som frajerku dala mi zbohom a o 4 mesiace si nasla druheho a ja som mal depku chodil som s dorezanimi zilami....no uplne som upadol na dno....mal som velmi malo na to aby som zacal chlastat pit a fajcit ale niako som to zvladol sam nechapem ako lenze ja som si s byvalou chystal buducnost a bol a to jedina osoba ktoru som mal nikoho ineho som nemal ani otca ani mamu no teds mal ale nemal som ich moc rad a segra tu mam rad ale chuda chodi z roboty rozbyta cize ta ma moc neeviduje no a tym ze ma pustila k vode tak moj zivot stratil zmysel proste 4 mesiace bolesti a zil no zil prezival som to tu s takym stylom ze nic nema buducnost mam pici netrapi ma a zacal som vsetko flakat a najhorsie na tom je ze jediny kto si vsimol ze sa nieco stalo nieco sa somnou deje je moja ucitelka slovenciny....nestacila ta bolest ze som prisiel o vsetko co som mal este aj sa k tomu pridalo ze nikdo si nevsimol ze som pici len moja ucitelka zeew co ty jebe kde sme a vkuse doma pocuvam uc sa uc sa uc sa kurva vkuse sa snazim doma a nikdo si to nevsima mozem ojebat moju tzv. Rodinu ....o a aby som nezabufol s byvalou som sa rozisiel s tyn ze sme sa nikdy nepohadali ani nic take skor ze ju znasilnili a zacala fetovat comu moc neverim lebo pervitin je velmi navykova latka viac ako 70 percent je iste ze po prvej davke ste zavisli a nemyslim si ze sa dostala z pika po dva tyzdnoch je to picovina prisiel som o vsetko nic nema zmysel ani buducnost nemam chut tu ostat :( a to som este ani nenapisal vsetko :( bohuzial

Winnie

bella12

Ja som uz aj navrhla viacero veci manzelovi kam by sme mohli si vyjst a tak podobne no len to opakujem stale dookola ajtak si namna nikdy nenajde cas

Soul

IhateMYlife

Velmi dobre ta chapem .. som sice chalan ale prezil som presne to iste z opacnej strany ..

Ludia ti tu uz napisali kopec rad takze dufam ze aspon jednu z nich si zoberies viacej k srdcu ..

Dodam uz len par veci

.. stredna skola byva kruta a pre niekho to dopadne tak ako pre teba a pre mna .. treba vydrzat ..

Pekne ta prosim, skus nieco urobit preto aby si sa vnimala ze si krajsia ked ti tolke veci vadia. Spominala si ze mas akne, najdi si cas na dermatologicku a urcite sa najde riesenie.

Mal som ozaj tazku formu akne, ale vyliecil som si to prave preto ze som si raz povedal ze "DOST UZ chcem aby to zmyzlo". Mozno ti o tom napisem viac keby si chcela ..

to je vyborne ze si vychudnuta ! To by si mala skor brat ako peknu crtu ! Urcite mas peknu postavu len to nevidis pretoze sa podcenujes .. tak ti rovno pisem ze tu postavu mas fakt peknu a nesmej sa lebo je to pravda !

Uz nwm co napisat, snad len dodam ze nikdy nie je neskoro na hocico co si domyslis ..

bella12

Winnie,
neobzeraj sa späť, nerozmýšľaj, čo by bolo keby! Tieto úvahy, či by Ti nebolo lepšie s predchádzajúcim priateľom nikam nevedú. Prijmi situáciu, v ktorej si - si manželka a mama. Predpokladám, že manžela si si vzala z lásky, po čase však prišli nejaké problémy a váš vzťah trochu vychladol. Nie je to však konečný stav, tomu never. Spomeň si na všetky tie pekné chvíle, ktoré ste s manželom prežili, keď ste spolu chodili, keď ste sa vzali, keď sa vám narodila dcérka. To všetko je vaše spoločné bohatstvo, na ktorom treba stavať ďalej. Manželstvo je každodenná udalosť, bolo by nerozumné myslieť si, že po svadbe sa už netreba snažiť, že všetko pôjde samé od seba. Naopak, manželstvo treba budovať každým dňom, pracovať na ňom, živiť ho, prikladať polienka, lebo inak oheň vzájomnej lásky a porozumenia môže vyhasnúť. Vždy je však možné znova ho rozhorieť. To je úloha, ktorá stojí pred vami, aby ste sa s ňou popasovali. Ak manžel nejaví záujem, neznamená to, že iniciatívu nemôžeš prevziať Ty.

Kedy ste sa s manželom naposledy len tak v kľude porozprávali o tom, čo prežívate doma a v práci, o svojich myšlienkach, pocitoch, túžbach? Priateľstvo a zdieľanie je základom dobrého manželstva. Rovnako ako poznanie potrieb toho druhého a snaha ich napĺňať. Manželia môžu byť spolu aj 20 rokov, ale aj tak sa nebudú úplne poznať, stále je čo na sebe navzájom objavovať. Neboj sa a urob prvý krok k svojmu manželovi. Láska je vynaliezavá, určite budeš vedieť "ukradnúť" nejaký čas len pre vás dvoch. Nezabúdaj, že on sa už raz pre Teba rozhodol ako pre ženu svojho života. Tvoj život môže byť ešte oveľa krajší, ako si myslíš. A vôbec nie si hlupaňa!

Winnie

aj ja nenavidim svoj zivot no sama som si ho zbabrala mam manzela malu dcerku no aj napriek tomu som nestastna nechala som skolu aj predosleho priatela a teraz mam pocit ze som mala ostat pri tamtom zivote nechcem ten zivot co mam teraz dusim sa v nom manzel namna nema nikdy cas. No tak mi treba bo som hlupana.

,horvathova

Mam pre teba radu ...... ked mas nekoho rada tak sa rozbehni za nim a prezi zivot znim a ne s tvojou rodinou ktora ta nema rad

horvathova

Volam sa petra horvathova neviem co robit mislim si ze na tom zivote ma uz nikto nema rada mam len 11 rokov viete akom trpim vsetci hovoria ze som blazon a nic im nerobim moja mama ma neznasa ani otec chodila som von z sestrinkou uz mi zakazali mislia si ze chodim za chlapcami ale ne je to pravda hovorim im ale nicn mi neveria viete ako trpimm neznasam tento zivot preco som sa narodila chcem zomriet nikti si ma tu nevazi v noci idem spat s placom rano stavam s placom uz neviem co mam robit mam rad jedneho chlapca mislim si ze aj on mna ...... mislim ze chcem prezit zivot z nim a ne z rodinou ved ma v rodine nikto nechce som prenich len otrok ........

ojoj

To je normálne...Aj ja som niečo podobné prežívala na základnej - podobne pocity, ale na strednej som zažila pravý opak....Tá karta sa o 100 % obrátila, neboj aj u teba to raz príde:)))

Ale ja som to nijako neriešila....Samo to prišlo...

Držím palečky, nech to je aj v tvojom prípade čo najskôr:)