Nenávidím svoj život, seba...

Príspevok v téme: Nenávidím svoj život, seba...
IhateMYlife

*****Moj zivot? Len pretvarka, strach, samota a zial... Vopred dakujem vsetkym, ktori si toto precitaju az do konca...*****

Som dievca, ktore by si malo uzivat zivot, chodit von s kamaratmi, zabavat sa... Lenze moj zivot je UPLNE iny... Ja by som ho ani nenazvala zivotom v pravom zmysle slova...
Cele prazdniny som doma, nikam nechodim, lebo nemam kamaratov. V skole sa so mnou bavi z lutosti len zopar dievcat. S chlapcami sa vobec nerozpravam, nemaju zaujem...
Vsetko sa to zacalo nastupom na strednu. Odvtedy zijem v neustalom strese, zle spim, je mi na vracanie... Byva mi zle, mavam zavraty... Zo stresov som vychudnuta, moje nohy aj ruky vyzeraju ako palice, nemam skoro ziadne prsia, zadok... Tvar plna vyrazok a jaziev... Hnusim sa sama sebe. Cele dni som smutna, zavreta doma, nikam nechodim... Ani s rodicmi dobre nevychadzam, nemaju na mna cas, nemam sa s kym porozpravat... Moj zivot je o nicom... Nemam ziadne ciele. O 2 roky maturujem, mala by som ist na vysoku, ale neviem, co bude dalej... Nemam ziadne plany, vobec si neverim, neviem, co v zivote chcem. Okrem toho som uz rok aj pol nestastne zalubena do skveleho chalana. On ani nevie, ze existujem. Nemam u neho ZIADNE sance. Vlastne u NIKOHO nemam ziadne sance. Trpim kvoli vsetkemu. Uz dalej nevladzem. Okrem toho mam pocit, ze za mnou v noci chodia mrtvi. Uz si zacinam mysliet, ze som pomatena a patrim na psychiatriu. Najradsej by som uz bola...niekde na druhom svete... Cudujete sa mi? :,-(

strateny17

ja uz mam try roky po mature a snazim sa stat na vlastnych nohach...ale uz vobec nevladzem neviem co mam v zivote robit...na vysku ma nezoberu lebo stredna bola pre mna jeden dlhy zur a take mam aj znamky...pripadam si strateny a tak zbytocny...vyskusal som uz tolko zamestnani, no vsade je to o tom istom...len jeden biedny cerv zo stovjek dalsich, ktori nic neznamena a kedykolvek moze byt nahradeny...nechcem mat taky zivot no pomali zystujem ze na lepsi ani nemam...vsade kde som bol boli samy fetaci, alkoholici a uboziaci a ja som bol na tej istej urovni ako oni...nenavidim to vsetko...moj zivot sa skoncil uz davno teraz je to uz len utrpenie a ja chcem aby skoncilo...nenavidim sa ako som si znicil zivot...bojim sa ze skoncim ako uboziak, zbitocny a nepotrebny...

anjelik9

podla mna ti pomože ked sa budeš s dakým rozprávat a je to jedno kto hlavne že ty sa vykecas nebudeš mat pocit že si na všetko sama a ten človek ta bude počuvat bude ta spoznavat z toho čo mu ty o sebe povieš si bude o tebe skladat puzzle a som si ista že ked ti potom povie svoj názor tak tam bude vela pekných veci ktoré ty teraz nevidíš píš si s ľudmi tuto abo cez mail icq ti predsa dali aj kontakty teraz snaž sa deckam v škole prihovorit aj ked len s niečím sa opytat čo nevieš možno že to bude dakto ukecany kto sa s tebou da do reči aj bez toho že by si musela začať kecať ty postupom času začneš si byt viacej ista a menej ustrachana z ludi ich reakcii nazorov..čo sa tyka vyzoru ved ho zmen ked sa ti nepaci ked si chuda snaž sa viacej papat ked mas akne kup si korektor abo make up na zakrytie a navštiv kožnu nech ti ho vylieči kup si dake nove tričko abo na to čo mas dačo naši nejake kvetinky dačo trblietave proste niečo čo bude podla teba aj ked nepohnes celym svetom spravis aspon dačo čo ti vyčarí usmev na tvaričke a potom si zase najdeš niečo čo ti spravi radosť a potom sa zase budeš chcieť smiať bo smiech je nakazlivy ;) a potom ked budeš spokojna sama so sebou a prestaneš sa tvariť že neexistuješ abo nedivajte sa radšej ani na mna si ta všimne aj tvoj vysnivany len si treba verit a byt v pohode je kopec ludi čo nie su dokonaly bo nikto nie je dokonaly ale maju pokec priatelov znamych ludia sa s nimi citia fajn bo oni su fajn vo vnutri nie su to zakomplexovany ludia bo mam vačši nos velky zadok male prsia odstavajúce uši su aky su a keby boli iny už by to neboli oni prijmu sa taky aky su a tak ich prijimu aj druhy ludia len ked sa nechceš ty prijat aka si a ak si nespokojna ani sa nesnažiš s tym nič robiť tak ta neprijmu ani ostatní takže treba začať najprv od seba

a/ka

Nečudujem sa ti. Máš to veľmi ťažké. Porozprávaj sa z rodičmi. Skús chodiť niekde na brigády. Kúp si nejakú kozmetiku. Choď ku kaderníčke/ kovi. Aspoň preto aby si mala lepší pocit zo samej seba. Musíš to zvládnuť. Nevzdávaj to!

lost

R4d0sl4v
I am sorry but I have to strongly disagree with your statement concerning your view on money :P

Mas tam chybu, podla mna..
Money dont make you mad.
Money make you somebody !
...by malo byt:
Money dont make you somebody.
Money make you mad !
(excluding grammar)
:D :D :D

deliorta

troska neskoro ale predsa mi len doslo ze ma len zozierala zavist ze ostatny maju vsetko a ja nemam dokopy nic musis najst v sebe silu a povedat si ja to zmenim aj keby co bolo.a niekedy si ja proste poviem to zo je za zivot ze ostany sa maju tak dobre a ja nie ale su ludia ktori su na tom ovela horsie a tesia sa zo zivota a potom si poviem ze dakujem panu bohu ze som na tom aspon tak ako som.proste som sa pozrela do zrkalda z druhej strany. a kazdy jeden clovek nieje taky dokonaly ako sa moze zdat no zivot je podla mna o tom ze ty si to stastie musis vybojovat nic ti nespadne len tak.mne je len luto ze som na to prisla tak neskoro ale v zivote sa proste nikto s tebou nebude len tak bavit lebo ludia nie su dobry su chamtivy nehovorim ze vsetci preto si zlych ludi nevsimam a ignorujem. som sa rozpisala a vedela by som pisat este hodiny co ma teraz napada myslim, ze pointu som napisala asi z vela chybami... slovencina nie je moja silna stranka :):)dufam ze to pochopis a nieco si z toho zoberies.

deliorta

ja maturujem o rok a teraz mam skvor pocit ako keby som nezila v realy a mam strasne co dohnat za ostatnymi a nechapem ako sa mohla byt taka naivna a riesit hlavne vyzor.mozno je to preto ze v dnesnom svete ako keby sa mali pekny ludia lepsie ale je dobre ked mas nieco aj v hlave a nie si len pekna.

deliorta

necitala som predosle prispevky ale mala by si najst na sebe nieco v com si dobra. nieco take co mas v kutiku duse a myslis si ze si v tom dobra urcite nieco take je kazdy to ma. a zacat na tom pracovat a vylepsovat. zaciatky budu velmi tazke no postupom casu sa to zlepsi a urcite najdes chut do zivota.nemusis sa zapodievat len vyzorom a urcite niesi taka skareda a kazdy ma na sebe chyby ktore chce na sebe zlepsit tak aj ty na tom popracuj skus zmenit trocha uces,nove oblecenie,nausine,vonavka hoc co co ti spravi radost a budes sa citit dobre.nebrat vsetko pesimisticky vsetko sa da zmenit treba velku silu.usmiat sa na svet byt k ludom viac priatelska skusit pochopit ich a oni budu chapat aj teba viac sa o teba zaujimat kazdy ma svoje komplexy no nikto sa nebude bavit s clovekom ktoremu je vsetko jedno.pozriet sa na svet trocha inak ako pozeras ty a vsetko sa zmeni ja som napisala svoju skusenost viem o com hovorim aj ja som mala take pocity no snazim sa to pomali zmenit.aj si poplacem a poviem si no co budem sa lutovat ked sa niekomu nepacim jeho problem ne moj.neviem ci si ma pochopila ale napisala som to tak ako som sa ja citila.