Nenávidím svoj život, seba...

Príspevok v téme: Nenávidím svoj život, seba...
IhateMYlife

*****Moj zivot? Len pretvarka, strach, samota a zial... Vopred dakujem vsetkym, ktori si toto precitaju az do konca...*****

Som dievca, ktore by si malo uzivat zivot, chodit von s kamaratmi, zabavat sa... Lenze moj zivot je UPLNE iny... Ja by som ho ani nenazvala zivotom v pravom zmysle slova...
Cele prazdniny som doma, nikam nechodim, lebo nemam kamaratov. V skole sa so mnou bavi z lutosti len zopar dievcat. S chlapcami sa vobec nerozpravam, nemaju zaujem...
Vsetko sa to zacalo nastupom na strednu. Odvtedy zijem v neustalom strese, zle spim, je mi na vracanie... Byva mi zle, mavam zavraty... Zo stresov som vychudnuta, moje nohy aj ruky vyzeraju ako palice, nemam skoro ziadne prsia, zadok... Tvar plna vyrazok a jaziev... Hnusim sa sama sebe. Cele dni som smutna, zavreta doma, nikam nechodim... Ani s rodicmi dobre nevychadzam, nemaju na mna cas, nemam sa s kym porozpravat... Moj zivot je o nicom... Nemam ziadne ciele. O 2 roky maturujem, mala by som ist na vysoku, ale neviem, co bude dalej... Nemam ziadne plany, vobec si neverim, neviem, co v zivote chcem. Okrem toho som uz rok aj pol nestastne zalubena do skveleho chalana. On ani nevie, ze existujem. Nemam u neho ZIADNE sance. Vlastne u NIKOHO nemam ziadne sance. Trpim kvoli vsetkemu. Uz dalej nevladzem. Okrem toho mam pocit, ze za mnou v noci chodia mrtvi. Uz si zacinam mysliet, ze som pomatena a patrim na psychiatriu. Najradsej by som uz bola...niekde na druhom svete... Cudujete sa mi? :,-(

jajka001_

suhlas, niet čo dodať
nebud taka zahladena do seba, vsimaj si inych ludi. budes prekvapena ked zistis ze nie si sama co ma problemy so sebou, citi sa osamelo a nevie co s tym. vacsina ludi stale len caka ze niekto pride za nim a zachrani ho, ze niekto pride za nim a oslovi ho, ze niekto pride a bude sa chciet kamosit - zamysli sa nad tym. preco to nespravis ty, preco neprides za niekym a nespytas sa, ako sa ma, co ho trapi?

BK

Uhm, dotycna to vystihla. Nechcem do teba zaparat, ale je dost mozne ze si leniva. Lebo pre ludi je jednoduchsie sedie doma a lutovat sa aki su nestastni, ako sa zodvihnut, nieco spravit a hlavne zabojovat. Kazdy je v niecom dobry, najdi si to v com si ty dobra. Niektori maju v tom stastie ze im s tymto hladanim druhi pomozu, no niektori si to musia najist sami ale o to viac potom mozu byt na seba hrdi.

Ten tvoj chalan je v com taky skvely? predpokladam ze ho ani poriadne nepoznas. Ja len aby si nebola sklamana az zistis opak.

A preco trpis koli vsetkemu? Nemyslis ze to prehanas? Skus brat zivot trosku s nadhladom, troska optimizmu, nie je to take tazke. Pokial mas blbu naladu, pusti si hudbu, mne to vzdy pomoze.

wonderbra

ahoj. myslim, ze by si mala vyhladat psychologa, je tazke riesit to tu na nete..
musis zacat od seba - naucit sa mat rada, kup si nieco pekne, oblecko, nieco, co ta potesi, kozmetiku..
to ta fakt nic nebavi? nejaky sport, konicek, hobby..ved teraz sa da robit tolko veci.
preco by sa mali spoluziaci s tebou bavit len zo sucitu? urcite to tak nie je. nemozes len cakat, kym si ta stastie najde samo a zrazu budes mat kopu kamosov, frajera a budes stastna a nadherna..ty pre to musi nieco urobit! skus zavolat nejaku spoluziacku von. alebo na kupko, ja neviem..nemas surodenca?
boze, preco by si nemala mat ziadne sance?? ber to s humorom, snaz sa mu zapacit a nie hovorit si, ze nemas sancu.
ved porozmyslaj, ake by si chcela mat povolanie..ake predmety ta bavia..atd.
podla mna si len prilis leniva. ak nieco chces, musis si ist za tym..