Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solárium

BK

Neplodnost? Tak o tom som este nepocul. Je to ziarenie ktore posobi na povrch, takze jedine coho sa mozes obavat je rakovina koze, ake stastie no nie? By ma zaujimalo preco vlastne chces chodit do solaria, obzvlast ked je teraz vonku tak pekne. No co sa tyka nepolodnosti, nemozem zarucit ze by to nemohlo urcitym posobom zasiahnut aj do poctu spermii, mala davka ziarenia sa moze dostat aj pod kozu a ani prilisne teplo neprospieva, no tych veci je dnes tolko ... skus to popripade vyvazit zdravou stravou, ale solarium by som aj tak neodporucal. Ale nepolodnost to nesposobuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solárium - Fórum - ZDRAVIE.sk