FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Psychické / Osobné problémy
    sweetyi13.07.10 12:25??.??.108.113

Uz viackrat sa mi snivalo, ze ma priatel podvadza a to tak, ze som v tom sne zistila, ze chodi s dvoma zenami naraz, alebo proste, ze ho stretnem v sne ako cestuje s nejak.priatelkou kt.sa mu paci a zacina si s nou. A potom mi to normalne poviem, ze ona je prenho zaujimavejsia a ze sa zalubil a paci sa mu.

Tieto sny sa opakuju, asi 3krat sa mi to snivalo, a vzdy s nejakou inou holkou. A to sa mi stava najma vtedy, ked rozmyslam o jeho byvalej s kt.bol asi 4 roky, ze ci sa k nej nevrati.

Poradte ako to mam chapat? Mam sa nad tym nejak viac zamyslat, alebo je to len sen a moje podvedomie?

Dakujem

• cup-cup08.11.10 14:06??.??.168.74

Ja ťa nechcem strašiť... Ale tiež som mávala takéto sny, že ma priateľ podvádzal a nie raz som sa zobudila s plačom a on ma potom utešoval a ráno sa smial, že jaké bludy sa mi snívajú. Po 3 rokoch sa so mnou rozišiel a dozvedela som sa, že ma vlastne celé roky podvádzal, nakoniec sa aj sám priznal.

• faktura08.11.10 13:55??.??.63.148

mne sa asi po 6mesiacoch uplne krasneho, priam idilickeho vztahu prisnilo, uplne nezavazne, nemala som podozrenia, ani nic podobne, ale napriek tomu sa mi prisnilo, ze mojho este stale aktualneho priatela zviedla nejaka blondina a on podlahol a mne v tom sne tvrdil, ze je len kamaratka, ze sa nemam bat, ale bol z nej namakko..

par dni na to som sa v nasom skutocnom zivote, nie vo sne, dozvedela, ze nejaku neznamu babu, blondinu pozval na kavu a mal s nou rozne umysli, ktore sa nestali vdaka tomu, ze sa ku mne dostalo info o ich stretnuti... odpustila som... lebo ho milujem... a on velmi lutoval a prisahal... a pod..

dnes je to taktmer rok a 4mes. co sme spolu.

dnes som mala sen, ze ma jednoducho opustil, bol odmerany, vymenil ma za inu.... a teraz cakam, bojim sa, co bude... je to chore.. ale od toho sna vzdy cakam,co sa stane, ked sa mi nieco prisnije.. zatial sa nastastie nic ine nesplnilo, iba to s tou blondinou..

no bojim sa, ze sen s cudzou ženou sa v nasom zivote zopakuje...... :(

• milli1122.07.10 13:44??.??.84.139

Mne sa snivalo, ze ma byvaly podvadza, este na zaciatku vztahu. Paradoxne, vtedy chcel iba mna, milenku si nasiel az o niekolko rokov. A vtedy sa mi zas snivalo, ze nechce ju. To, ze sa ti sniva, ze ta podvadza, znamena, ze sa bojis, ze ho stratis. Mne sa to snivalo vtedy, ked musel odist zarabat do zahranicia na nejaky cas.

Pridam sa k vam s niektorymi mojimi snami.

Niekedy mavam sny, ktore sa potom splnia, nie doslova, ale podstata tam je. Napriklad sa mi snivalo, ze bratranec havaroval a zahynul. Sice havaroval, ale prezil, nebola to velka nehoda. Mne sa to vsak snivalo este predtym, nez sa vobec rozhodol ist do autoskoly, cize som nemohla vediet, ci bude niekedy soferovat. Alebo sa mi snivalo, ze kolegyna bude mat syna. Odisla hned na matersku a nebola som s nou v kontakte a predsa som to tusila.

Potom mam obycajne sny, ktore sa stale opakuju.

Podobne ako lost, aj ja mavam sny, ze utekam. Hoci, ked som chodila do skoly, toto sa mi snivalo cstejsie. Proste utekam pred niecim, obudou, zlym clovekom. Nohy mam strasne tazke alebo aj ked nie su tazke, nemozem zrychlit. Snazim sa utiect, schovat, ale len s namahou sa dostanem do bezpecia. Skonci to vsak dobre, lebo dobehnem do bytovky, zavriem dvere a potom do bytu. Sice dlho hladam kluce a nemozem trafit ten spravny, ale nakoniec ho najdem, odomknem dvere, vojdem dnu, zavriem, zamknem, vydychnem si a ... zobudim sa. Raz som vsak nevladala utekat a ten zly clovek ma chytil. Nebolo to zle, nakoniec bol z neho krasny chlap a v tom sne sme prezili noc plnu vasne. Znamena to, ze netreba pred problemami utekat, ze nemusia byt take zle, ake sa zdaju?

Zase, ked sa mi sniva, ze mam s niekym konkretnym sex, to uz viem, ze bude zle, hadky, nedorozumenia, napriklad s teraz uz byvalym, ak sa mi snivalo, ze ten sex bol s nim.

Potom su tu sny o cestovani. Mam niekam odcestovat a zabudnem si nieco a prave to, co je najdolezitejsie, pas, zubnu kefku alebo nemam ziadne ponozky alebo spodne pradlo, len to na sebe. Alebo sa mi sniva, ze mam ist do prace. Povedzme, ze mi autobus odchadza o 6:15 a ja zobudim o 6:10. A za tych 5 minut neviem, co robit skor, ci sa umyt, obliect, najest a k tomu este zistim, ze nemam vymene skolske knihy. Akoby som chodila do skoly. potom pridem na zastavku a neviem, ci autobus uz isiel alebo nie, tak sa rozhodnem ist pesi do prace ale nejako nikdy nedojdem pred zobudenim.

Volakedy som mavala aj sny o padani alebo skor vyskach. Som na streche alebo utese a bojim sa, ze spadnem a kricim o pomoc. Pridu tam nejaki ludia, zvycajne ich poznam a hovoria mi skoc, chytime ta. Lenze su odo mna vzdialeni asi 10 metrov, nestoja hned podo mnou, cize tazko by ma chytili, keby som skocila. Zacnem sa smykat a ked sa poslednym prstom pustim strechy alebo utesu, zobudim sa.

Mala som uz aj sen vo sne, to bol horor. Sedela som s babkou v obyvacke a pozerali sme film. Davali nejaky horor a chcela som to prepnut, ale nedalo sa, ani sa nedal televizor vypnut. Zrazu som sa zobudila, isla som z izby do obyvacky. Tam sedela babka a pozerala film povedala som jej, co sa mi snivalo. Zas ten isty film, znova sa nedal prepnut ani vypnut. Az potom som sa zobudila, ale naozaj.

Mala som uz aj sny, kde sa stavalo to, na co som si zmyslela. Napriklad, teraz chcem, aby bol pri mne chlapec, ktory sa mi paci a budeme na rozkvitnutej luke a ono to fungovalo.

Som sa nejako rozpisala, ale zaujimalo by ma, co si o tom myslite, ci sa v tom niekto vyzna.

• tens22.07.10 00:57??.??.101.164

to je len tvoje podvedomie myslis nato je to pre teba neprijemný zázitok ..skus mysliet pozitivnejsie..ved je stebou

• lost13.07.10 22:09??.??.80.105

ano, to by bolo super hyper kool :D

ze "co ideme pozerat"

"nemam novy film"

"no ved tak si pozrieme co sa mi snivalo vcera"

to by bolo genialne natacat to :D

• alusinka13.07.10 21:50??.??.177.219

:D ha, bavim sa na vas dobre... normalne ze sa tesim aj na spanok ;) mali by vymysliet nieco, co bude sny natacat ;) konecne by islo v telke nieco zaujimave..

• lost13.07.10 21:30??.??.80.105

wow, ta dlan a ta dvacka, to je brutalne :D ake nahody... to je take neuveritelne, ze preco sa to stalo prave v takom slede :) extremy:D

• lost13.07.10 21:29??.??.80.105

No najblbsie sny su typu: vyhral som loteriu, mam v rukach vela vela penazi.... a zobudim sa a ani co i len jeden maly centik sa mi nezhmotnil :D

skoda len, ze som si cisla nezapamatal :D

• whee_ee13.07.10 21:29??.??.67.102

no, bradavica na ľavej dlani a škrabala som si ju... možno mi kapnú nejaké peniaze, lebo keď svrbí ľaví dlaň, tak sa to hovorí :D:D btw, minulý rok v grécku kamoša svrbela a sme si robili srandu, že teraz nájde prachy a na druhý deň našiel 20 euro na zemi :D:D:D:D

• whee_ee13.07.10 21:28??.??.67.102

no ja si nepamätám, že by sa mi snívalo o čom som chcela vtedy, keď som to fakt chcela :D

• lost13.07.10 21:21??.??.80.105

wow, pekne :D zaujimavy mix v tom sne :)

hmm, to s "ľuďmi, ktorých som už veľmi dlho nevidela" .. mi pripomenulo sny ked som bol zrazu zase v oktave a tam vacsina spoluziakov, nie kazdy, ale takyto sen asi 6x za 3roky :D bud som odpovedal, alebo pisal pisomku, alebo len tak bol v tej triede :) ale vyzerala inak, nerealisticky.. alebo vela krat ze idem do bufetu v skole, stretavam ludi na chodbe, zamrznute fotky (100x spomaleny film)-style sny a tak :)

tych je naozaj tak brutalne vela, ze je to ako keby "druhy" nejaky paralelny zivot :D

niekedy som aj skusal take, ze tesne pred zaspanim som si dokola vytvaral nejaky sen, ze o com by som chcel sniva, asi 2-3x sa to naozaj podarilo a snival som o tom :D (ale z vela pokusov :D )

• whee_ee13.07.10 21:21??.??.67.102

no ja práveže keď idem urobiť veľkú blbosť v sne, tak sa dostane na rad to pravé svedomie a ako keby dohovára tomu snovému :D:D proste odveci, ale nie vždy :D ešte aj v spánku musím byť v pozore :D:D:D

ale najhoršie sny, čo som mávala, boli cca pred rokom a pol.. niekoľko mesiacov.. mali sme krízu s priateľom, rozídení sme boli a mne sa stále snívalo o tom, ako sa to urovnalo... a keď som sa prebudila, tak koniec.. zaspávala som vyčerpaná od revu a vstávala som s nádejou, ktorá za sekundu vypršala a zase ma nahradila len nejaká skrinka bez duše... ale už nejdem na také veci myslieť :D:D:D len podvedomie sa niekedy moc zahráva :D:D:D

• lost13.07.10 21:17??.??.80.105

No to hej, tie su celkom haluz :D

Vzdy spravim nejaku blbost v nich :D

Ale nestavaju sa mi az tak casto, ale skoda ze nemam pri tom viac rozumu, ze by som nieco dobre spravil :D

Moj zatial "najsialenejsi" sen bol vlastne "sen vo sne" a neviem ci nie nahodou "sen vo sne vo sne" :D

A to som mal asi 3-4 roky.

A za par rokov som na videl tento princip v serialy Xena :D

• whee_ee13.07.10 21:15??.??.67.102

lost, práve som si spomenula, že túto noc sa mi snívalo, že som bola na dovolenke s ľuďmi, ktorých som už veľmi dlho nevidela a na dlani sa mi spravila bradavica... :D

• whee_ee13.07.10 21:09??.??.67.102

no, ja som sa minule zobudila na to, že som zmeškala zápis na VŠ... v reáli som stihla :D:D a ešte sú haluz aj také sny, keď si v podstate určuješ a vedome ovplyvňuješ to, čo povieš, urobíš.. že v sne chceš urobiť niečo iné, ale tá tvoja reálna myseľ ovplyvní tú myseľ teba - ako človeka v sne... no, neviem, či som to dobre vysvetlila. :) to sú už tie také stavy, že je človek skoro hore... :)

• lost13.07.10 21:08??.??.80.105

Jj, to denne vynorenie sna asi viem co myslis :) tusim sa mi to raz-dva krat stalo, ale asi velmi velmi zriedka..

tusim som si kratko na to aj povedal sam sebe v mysli ze "sniva sa mi?!", potom cakam sekundu-dve a ze nienie, ved toto je realita :D (netreba sa ustipnut, ale clovek to pozna uz len asi preto ze dokaze nejak inak vnimat alebo co :D )

no mozog je zaujimava masinka :D

• lost13.07.10 21:05??.??.80.105

Ale niekedy tie nocme mory.. ako minule, ked som bol na pocitaci asi 20hodin v kuse a stale som sa snazil nieco v praci dokoncit, tak potom som (ani nie v ten den,mozno neskor), snival to ze pracujem, ale nie a nie sa trafit do spravneho okienka, spomalena ruka, mysel, oci (rozmazane videnie), uhybajuca sa obrazovka a okienka.. strasny pocit :)

alebo za cias skoly (ale 2-3roky po!!! gymnaziu), ze sa snazim odist zo skoly, ale mam snad 100kg nohy, proste to nejde, potom sa snazim plazit sa, ale to je pomale atd atd :D ani za svet.. vobec.. tieto 100kg nohy celkom casto, ak ked nebezim zo skolu,ale od nejakej priserky :D sialene..

uplne ako ina dimenzia :D ale vyzera to extremne realne.. a ked sa zubudim, prve sekundy ze . vocogo. a potom ze "aaahahaa, ten byl dobry"..

ked som mal tak 9 a boli sme v skole prirode, spoluziak mi hovoril ze jeho casto strielaju vo snoch, a ze tie gulky steklia :D alebo ze on ma taku techniku ze si opakuje ze "zobud sa""zobud sa""zobud sa" a naozaj sa zobudi :)

osobne som tuto techniku raz vyuzil, a podarilo sa :D

ale este sa mi tusim nestalo aby mi sen nieco extra uspesne predpovedal, alebo som ho zabudol skor ako by som si to spojils realitou :)

• whee_ee13.07.10 21:03??.??.67.102

lost, mňa napr. počas dňa nejaký podnet vzbudí k tomu, že sa mi vynorí ako keby časť sna, ktorý si už z noci nepamätám, ale napr. v noci som sa naň zobudila ... ak chápeš, čo chcem povedať :)) aj dejavue je vraj o tom, čo sa nám snívalo, preto ten pocit, že sa to stalo ... ja verím v hlbší význam snov :) len je to zaujímavé, že za takú chvíľu sa toho toľko zomelie, ktovie, či vtedy nie je naše vedomie v nejakom inom časopriestore, rýchlejšom... veď ako vraví teória relativity, čas závisí od rýchlosti priestoru.. :)

• lost13.07.10 20:59??.??.80.105

Este aj to ze sa nam priemerne sniva aj 5-7 snov za noc (teda moze sa), tusim niekde som cital :D

len je to udajne velmi narocne si to zapamatat..

niekedy sa mi stalo ze som si "matne spomenul" na asi dva a pol sna :D

len potom neviem ktore su take "polosny", ze uz mam otvorene oci, ale neviem preco sa mi nieco sniva, asi nejaky "daydreaming" len :D cize to je nic :D

asi si zacnem pisat co najpodrobnejsie sny, a za par rokov mam peknu zbierku a mozno nieco z toho pojde aj vycitat :D

• lost13.07.10 20:56??.??.80.105

whee_ee

tiez som pocul ze to trva len par sekund, a ze tesne pred prebudenim :)

neviem odkial to mal ten clovek..

ale je to celkom zaujimave :)

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

^ Späť na vrch