Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?

Príspevok v téme: Sniva sa mi, ze ma priatel podvadza. Co to znamena?
sweetyi

Uz viackrat sa mi snivalo, ze ma priatel podvadza a to tak, ze som v tom sne zistila, ze chodi s dvoma zenami naraz, alebo proste, ze ho stretnem v sne ako cestuje s nejak.priatelkou kt.sa mu paci a zacina si s nou. A potom mi to normalne poviem, ze ona je prenho zaujimavejsia a ze sa zalubil a paci sa mu.
Tieto sny sa opakuju, asi 3krat sa mi to snivalo, a vzdy s nejakou inou holkou. A to sa mi stava najma vtedy, ked rozmyslam o jeho byvalej s kt.bol asi 4 roky, ze ci sa k nej nevrati.

Poradte ako to mam chapat? Mam sa nad tym nejak viac zamyslat, alebo je to len sen a moje podvedomie?

Dakujem

lost

wow, ta dlan a ta dvacka, to je brutalne :D ake nahody... to je take neuveritelne, ze preco sa to stalo prave v takom slede :) extremy:D

lost

No najblbsie sny su typu: vyhral som loteriu, mam v rukach vela vela penazi.... a zobudim sa a ani co i len jeden maly centik sa mi nezhmotnil :D
skoda len, ze som si cisla nezapamatal :D

whee_ee

no, bradavica na ľavej dlani a škrabala som si ju... možno mi kapnú nejaké peniaze, lebo keď svrbí ľaví dlaň, tak sa to hovorí :D:D btw, minulý rok v grécku kamoša svrbela a sme si robili srandu, že teraz nájde prachy a na druhý deň našiel 20 euro na zemi :D:D:D:D

lost

wow, pekne :D zaujimavy mix v tom sne :)

hmm, to s "ľuďmi, ktorých som už veľmi dlho nevidela" .. mi pripomenulo sny ked som bol zrazu zase v oktave a tam vacsina spoluziakov, nie kazdy, ale takyto sen asi 6x za 3roky :D bud som odpovedal, alebo pisal pisomku, alebo len tak bol v tej triede :) ale vyzerala inak, nerealisticky.. alebo vela krat ze idem do bufetu v skole, stretavam ludi na chodbe, zamrznute fotky (100x spomaleny film)-style sny a tak :)

tych je naozaj tak brutalne vela, ze je to ako keby "druhy" nejaky paralelny zivot :D

niekedy som aj skusal take, ze tesne pred zaspanim som si dokola vytvaral nejaky sen, ze o com by som chcel sniva, asi 2-3x sa to naozaj podarilo a snival som o tom :D (ale z vela pokusov :D )

whee_ee

no ja práveže keď idem urobiť veľkú blbosť v sne, tak sa dostane na rad to pravé svedomie a ako keby dohovára tomu snovému :D:D proste odveci, ale nie vždy :D ešte aj v spánku musím byť v pozore :D:D:D

ale najhoršie sny, čo som mávala, boli cca pred rokom a pol.. niekoľko mesiacov.. mali sme krízu s priateľom, rozídení sme boli a mne sa stále snívalo o tom, ako sa to urovnalo... a keď som sa prebudila, tak koniec.. zaspávala som vyčerpaná od revu a vstávala som s nádejou, ktorá za sekundu vypršala a zase ma nahradila len nejaká skrinka bez duše... ale už nejdem na také veci myslieť :D:D:D len podvedomie sa niekedy moc zahráva :D:D:D

lost

No to hej, tie su celkom haluz :D
Vzdy spravim nejaku blbost v nich :D
Ale nestavaju sa mi az tak casto, ale skoda ze nemam pri tom viac rozumu, ze by som nieco dobre spravil :D

Moj zatial "najsialenejsi" sen bol vlastne "sen vo sne" a neviem ci nie nahodou "sen vo sne vo sne" :D

A to som mal asi 3-4 roky.

A za par rokov som na videl tento princip v serialy Xena :D

whee_ee

lost, práve som si spomenula, že túto noc sa mi snívalo, že som bola na dovolenke s ľuďmi, ktorých som už veľmi dlho nevidela a na dlani sa mi spravila bradavica... :D

whee_ee

no, ja som sa minule zobudila na to, že som zmeškala zápis na VŠ... v reáli som stihla :D:D a ešte sú haluz aj také sny, keď si v podstate určuješ a vedome ovplyvňuješ to, čo povieš, urobíš.. že v sne chceš urobiť niečo iné, ale tá tvoja reálna myseľ ovplyvní tú myseľ teba - ako človeka v sne... no, neviem, či som to dobre vysvetlila. :) to sú už tie také stavy, že je človek skoro hore... :)

lost

Jj, to denne vynorenie sna asi viem co myslis :) tusim sa mi to raz-dva krat stalo, ale asi velmi velmi zriedka..

tusim som si kratko na to aj povedal sam sebe v mysli ze "sniva sa mi?!", potom cakam sekundu-dve a ze nienie, ved toto je realita :D (netreba sa ustipnut, ale clovek to pozna uz len asi preto ze dokaze nejak inak vnimat alebo co :D )

no mozog je zaujimava masinka :D