Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??

Príspevok v téme: Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??
monica

hmm nevedela som kam mam tuto otazku zaradit..no proste ja mam priatela a patri k muzom,ktori nevedia povedat zene nieco pekne..lubim ta alebo nejake skratka pochvalu mas krasne oci..viem ze ma lubi..no chyba mi to..povedal mi,ze ked to povie raz to znamena ze ma stale lubi.no ja som clovek ktory to potrebuje obcas pocut.myslim ze to kazdy je taky ze to potrebuje pocut.tak prosim chlapi aj zeny vyjadrite sa..ozte mi napisata ke mate vy skusenosti s tymto a vy muzi mi mozno pomozete pochopit preco ste niektori taky.

love doctor

Elanista, to je moj nazor. ludia su rozni, mozno tebe imponuje ked niekto ta zboznuje slovami 5000x denne a cim viac krat ti to povie tym hodnota rastie. to je v pohode, ale treba chapat ze su aj taki, ktorim to staci raz ci dva krat za rok povedat a hotovo.
prave kvoli tejto neumere su potom spory a hadky.

ethel

to je najväčší problém vo vzťahoch-ženy chcú aby ich muži chápali ale ženy nevedia alebo nechcú chápať mužov..musí to byť vzájomné...

sklamany

Moja skusenost je taka,ze zakazdym,ked som po nejakom tom case vzajomneho spoznavania sa povedal zene,ze ju mam rad,urobila zo mna idiota,ze som si vsetko iba namyslal a stretavala sa so mnou len ako kamaratka.Takze odvtedy si davam velky pozor na to,aby som nejakej zene prejavil svoje city a to odporucam aj vsetkym inym muzom.Ked zena pocuje od muza slova lasky,odrazu prestane mat o neho zaujem.To je fakt praca pre psychologov,alebo skor psychiatrov.Zeny proste nevedia,co vlastne chcu.

E l á n i s t k a

... wieš to sú chlapi samoška oni howoria,že stále donekonečna a ty love doctor mohol si byť rád,že to niekto i mes. howoril raz Ti to bude chýbať,že to nebudeš počuť roky ... chlapi si myslia keď to powedia raz tak to stači na dlhšiu dobu - tupci jednoducho sú z Marsu teraz ma napadá,že lezbičky to majú lepšie ... iba sa zbytočne trápiš choď na to psycholofgicky powedz mu ako ho miluješ ... wyznaj mu lásku iste nepowie iba Ďakujem nech si uwedomi ako ho miluješ a iste sa spamätá u mňa to zabralo ... :) prajem Ti moc úspechow treba wedieť ako na chlapow pomaly aby si to nešimli a mali pocit,že sú najlepší a najmúdrejší ...

love doctor

ja to beriem tak ze donekonecna omielana vec straca na hodnote. Poznal som taku co stale za kazdym ze aky som skvely a prefektny, uspesny a za vsetko mi dakuje, a asi kazdych 5 min. ako ma zboznuje a bla bla bla. Najprv ma to potesilo, to cloveka potesi, ale po mesiaci mi tak zacala liezt na nervy ze som sa neovladol a povedal jej svoje. Ja poviem raz a to plati az do kedy to nezmenim; co sa casto nestava - a ako sa hovori slovo robi chlapa, nie? ( nemusi to stale omielat). Aspon tak to beriem ja.

ethel

...city sa dajú vycítiť aj bez slov...a niekedy sú dôverihodnejšie ako slová....hovorí sa napríklad:Miláčik je oblúbená forma oslovenia osoby na ktorej meno si momentálne nevieme spomenúť...A z toho vyplíva aj môj názor..

sinka

a to sa preto vyhybaju ich povedat,ze ich to k niecomu zaviaze? prisaha? tak to potom si nechava zadne dvierka alebo co? pre zeny to nie su len pekne slova, ale dôlezite vyjadrenie citov! a tiez ich nehovoria hocikomu ale len tomu,koho beru vazne. a nerobia si zadne dvierka!!!

bimbo

ono je to asi v živote tak, že ak sa mi nejaká veľmi páči, je tam aj príťažlivosť a chemia, tak mi vyschne v hrdle a neeviem, čo povedať,. Ak to beriem iba ako spolužiačku, kolegyňu, či priateľku, trošku sa uvoľní.. nuž ale tam neehovoríme pekné slová. A ešte ... ženám sa tie slová zdajú IBA pekné, ale u mužov ( väčšiny) sú to veľmi VÁŽNE vyjadrenia,akoby prísaha a to sa ťažko vyjadruje!

slusny_muz

No to neznamena ze ked Ti nepovie tie slova nevie prejavit city....niekedy staci prejavit city aj milym pritulenim, alebo inym gestom.....samozrejme nemyslim tym sex...

lenka 2

no ja mam asi tiez takeho. ked sme spolu zacinali tak som od neho casto pocula ze ma lubi, chybam mu.... ale teraz po 2,5 rokoch sa to vytratilo. viem ze ma lubi lebo mi to da najavo inak, ale aj ja by som to rada od neho pocula. no mozno pride nejaka prilezitost ked to budem od neho pocut.