Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??

Príspevok v téme: Preco muzi nevedia vyjadrit svoje city??
monica

hmm nevedela som kam mam tuto otazku zaradit..no proste ja mam priatela a patri k muzom,ktori nevedia povedat zene nieco pekne..lubim ta alebo nejake skratka pochvalu mas krasne oci..viem ze ma lubi..no chyba mi to..povedal mi,ze ked to povie raz to znamena ze ma stale lubi.no ja som clovek ktory to potrebuje obcas pocut.myslim ze to kazdy je taky ze to potrebuje pocut.tak prosim chlapi aj zeny vyjadrite sa..ozte mi napisata ke mate vy skusenosti s tymto a vy muzi mi mozno pomozete pochopit preco ste niektori taky.

evuso

Podla horoskopu sa daju zistit aj erotogenne zonu u muzov a je to pravda.Na internete je toho vela.Mne sa uz niekedy po par minutach rozhovoru zistit povahu a zaroven horoskop.Niektorym sa vyhybam ako baranom,levom,blizencom.Nepasujem s tymi typmi muzov.

Gadget

Caute Monica a sunny sweetie, neviem co mam robit, a potrebovala by som si s niekym pokecat. preto ma zaujala moznost si pisat cez iqc. ak sa mi ozvete, mozno mi pomozete, co momentalne velmi potrebujem. DAKUJEM

basa

no podla mna horoskop dost o cloveku povie, moj priatel je skorpion a charakteristika tohto znamenia sa na neho uplne hodi, aj eroticky horoskop, niekde som si dala urcit ako by podla znameni mal vyzerat nas sexualny zivot a dost sa to hodilo....trosku som odbocila od temy, no ten moj mi hovori,ze ma lubi no ako kedy, tak akurat ,ale vzdy na nom vidim ,ze to mysli uprimne:) ja som clovek ,ktoremu sa tazko vyjadruju city, cize ja mu to hovorim menej ako on mne aj ked ho lubim najviac na celom svete...

sunnysweetie33

monica..asi su vazne len taki,co to hovoria bud stale,alebo vobec..lebo ti,co to hovoria stale su rodeni romantici a ti,co to nehovoria vobec, su realisti,ktore taketo prejavy lasky k zivotu nepotrebuju..ale kde su ti,ktori to povedia,kedto myslia uprimne a vazne od srdiecka???ja uz neviem..chyba mi to,ale zase,keby mi to pisal v kazdej sms a hovoril pri kazdej prilezitosti,asi by to bolo pre mna nezaujimave a uz by ma to ani netesilo,brala by som to ako samozrejmost..a je pravda,ze chalan je milsi,vtieravejsi,..ked NIECO chce..

monica

a moj oco je zase velmi citlivy a kazdy den kazdemu vravi ze ho lubi..a aj to mmi uz ide na nervy..chlapy tro bud hovoria stale alebo nikdy--hmm take mmam skusenosti s mojho okolia.

evuso

horoskopy na den su blbost.Horoskopy ako charakteristika su pravdivejsie a najlepsie je ked su spolu so zvieracim.Ako ryby-pes atd. Ja milujem svojho priatela a zatial ho neopustim,aj ked sa trapim no niekedy su aj pekne dni,na ktore spominam.Moj otec je tiez taky isty on da najavo svoje city len vtedy ked je to uz zle.