Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tehlicky

Príspevok v téme: Tehlicky
Tehlička

dobry den
mam krasne vyrysovane 3tehlicky na vrchnej casti brucha, makala som a makam ...no asi 2mesiac sa zvysne tehlicky prestali rysovat na strave som nemenila nic ako stale,a cvicenie cvicim stale.... citim tam ze uz ich bude viac tych tehliciek no nechcu sa pokuskovat ako by to bola jedna tehla....neviem ci ma chapete :)

co odporucate ti,co s tym mate skusenosti? dakujem

Skinnyx

Na dolne tehličky poznam jeden cvik, ktory cvičim : lahni si na chrbat, zdvihni pravu nohu asi do 75°-ňoveho uhla, tak isto zdvihni aj ľavu nohu, polož pravu nohu, polož lavu nohu .. ked to spraviš raz, neucítiš nič, no keď to spravíš desiaty krát, pocítiš to :)

tehličky

ahoj mam 65 kg a 12 rokov.rád by som schudol a nabral výrazné tehličky už za dva týždne.dá sa to neako?je to súrne za každú odpoveď vopred ĎAKUJEM.
PS:nie diety ale radšej cviky

martinkkka22

ahoj tehlička..som sa nato vykaslala potom, zostala som tehotna a som teraz v 6mesiaci, takze cvicenie az po porode :-)) a asi som ich robila aj zle..no neviem, som si kupila aj to ab king pro, či ako sa to vola..no to bola makačka..svaly som mala, len som ich mala schovane, ani nie tak pod tukom ale pod kozou, ktora mi zostala po schudnuti a za svet sa jej nemozem zbavit..teda nemohla :-))ja by som na tvojom mieste investovala do dobreho fitka a dobreho osobneho trenera, ktory by ti ukazal, čo a ako..a potom by si mohla aj sama cvičit..
drzim palce

La Repubblic

jeda ...mna zaujima cviky na pas vie mi niekto poradit ? ja mam brusko pekne no na boku sa mi robia take sproste "vacky" co mi poradite
a este je pravda ze najlepsia je pre zeny energicka chodza nie beh pretoze sa problemove partie namahaju viac ako pocas behu kedy sa nicia klby a .....

TrainingBoy

Videla si niekedy profesionalneho kulturistu? ak sa na nejakeho pozries tak budes vidiet tehlicky ale aj trochu velke brucho, lebo brusne svaly nie su len tehlicky ktore ty vidis, takze ano ide o narast ale aj o vyrysovanie a zhodenie tuku. No pokial uz si akurat, tak to zbytocne neries. Chalani sa aj tak budu viac obzerat za pekne vypracovanym zadockom ;).

tehlicka

tak ja som tenučka jak šparatko,myslim že asi by som mala pridat viac serii a opakovani ....
martinka a ješ aj dostatok bielkoviin na rysovanie?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tehlicky - Fórum - ZDRAVIE.sk