Plavky - komplexy kvôli postave

Príspevok v téme: Plavky - komplexy kvôli postave
jaja223

Ahojte......mam vo svojom zivote jeden velky problem a to, ze mam strasne komplexy koli svojej postave, proste sa citim nenormalne skareda....neviem proste co to do mna voslo a velmi ma to trapi a vobec nechodim na kupaliska a teraz nejako to prislo, ze mam ist a mam take vadne plavky- nie okolo krku, ale normalne ako podprsenku....a viem, ze som asi chora na hlavu, ale proste kazde sexi dievca ma okolo krku viazanie a som sa chcela spytat, ci to tak nejako vy ako okolie vnimate, ze akema kto plavky (akoze urcite postavu kazdy si vsimne a povie si ze boze nechcela by som vyzerat jak ona alebo naopak)...

zuzic

ty si zlata:)) posledne plavky co osm mala boli tiez podprsenkove a jedine co mi vadilo bolo ze som stale mala pocit ze mi vypadnu ked prudko skocim do vody:D okolo krku sa mi viac pacia aj na vzhlad ale ani tieto nevyzerali zle:)

jaja223

Joooj ste zlati vsetci......ako neviem, co to do mna voslo, dakedy sombola normalna a nad takymi debilinami som sa ani nepozastavila a neviem ci mojmu mozgu preskocilo abo co....asi to bude vekom...joj

alusinka

A inak, ja mam velky zadok a boky, a po rokoch ma konecne nasi vytiahli na kupaliska dokonca aj do spa, kde sme boli uplne nahi. A normalne, ze sa aj chlapi na mna pekne usmiali ;) Teraz by som kludne chodila k vode aj kazdy den, zial mam zakazane slnko. Tak si ho uzi aspon za mna! ;)))

vevericka

suhlasim s whee-ee ..ja mam viacero druhov, davam podla nalady a podla toho ako sa chcem opalit alebo ci idem naozaj plavat alebo len tak poleziavat(treba hladiet aj na praktickost:) )

alusinka

kazda zena sa obzera ci nahodou ta alebo ta nevyzera lepsie ci horsie ako ona. Naopak chlapom je to uuuplne ukradnute, ake ma baba plavky. A plavky co su ako podprsenka su fajn, lebo vedia pekne dvihnut prsia, co take tie na zaviazovanie okolo krku nedokazu.

Tak sa neboj, a supito na kupalisko. Nenechaj si pokazit leto, len preto, ze si myslis ze niesi pekna ;)) Ludia ta budu brat tak, ako ty beries samu seba ;)

Zelam pekny vecer

whee_ee

okolo krku, podprsenkové, tankiny... všetko jedno... to nie je o plavkách... ale o vyžarovaní osobnosti. netráp sa s blbosťami...