mam pocit ze pre priatela nie som dost atraktivna

INSOMNIA

elizabet1111

ja mam mozno viac ako si myslim? to ako chyb?? no ano prestanem s tym lebo ja uz z toho stracam aj chut zit pomaly:(

INSOMNIA

bibi1234

ale zierlivostne sceny robit nemienim to radsej budem sama..ja neviem ja toho cloveka milujem a mne su ostatni ukradnuti a chcem od toho druheho to iste fair play nie?

AdamKrt

ele:

tak si sa pekne vyfarbila. U Teba je to ozaj sexualna pritazlivost a podla seba, sudis druheho.... Ja ci som sam, ci nie, tak sa pozriem na peknu zenu, ale vobec sa nesnazim upozornit na seba. To by som nerobil nic ine, pretoze v okoli je kopec krasnych zien... :)

AdamKrt

ele:

predstav si a ja po jazde vo Ferrari netuzim vobec. Ako ten kamarat za vystavoval svojim Porsche. Aj ma nim previezol, ale vobec som o to nestal. Len som ho nechcel urazit, ked bol taky nadseny. Povozil ma, prekracoval rychlost, citil som sa neprijemne, gravitacia ma tlacila do sedadla, co sialene pridaval. Potom mal este komentare, ze nic na to nejak nehovorim. No co, auto...

Tak aj so zenami. Ako sa pozriem rad na peknu krajinku, tak isto na zenu. A to neznamena, ze teraz bude krtko orac a preoriem celu krajinku... :-D

INSOMNIA

uhlie

ano ja viem ze trpim nenejcennostou.. ako sa mam potom podla teba liecit? proste neviem sa zmierit s tym ako vyzeram bohuzial je to tak.. a mimochodom s tym druhym s tebou nesuhlasim! vies preco si ich vsimam? lebo by som chcela vizerat aj ja tak a vobec nie z toho dovodu ze by som bola lezba preboha ci BI alebo ako si to myslel(a) a aj preto aby som videla ake su partnerove reakcie pri pohlade..

elizabet1111

insomnia,priatel ta miluje,inak by sa nerozplakal,si pre neho dolezita a to ze fyzicky nie si dokonala...a kto je? aj tie vsetky krasky maju chyby, ty mas mozno viac ako si myslis,su dovody preco s tebou priatel bol a chce byt,a urcite s amu v celku fyzicky pacis,nie je dolezite ci mas velky nos, male prsia ...dolezite je ako posobis celkovo, mozno miluje tvoj usmev,a taky uz ziadna ina nema...prestan s aporovnavat s inymi,len tym nicis stastie sebe aj jemu..ver mi poznam to :)

ele

ja suhlasim, ked vidim na ulici krasneho chlapa a za predpokladu, ze nemam dieta ani manzela, resp. priatela, snazila by som sa uputat jeho pozornost. Myslim si ze ked sa nam niekto fyzicky paci, nie je to nic ine, ako sexualna pritazlivost ;)

elizabet1111

suhlasim s vami baby, ale skuste sa aj na seba pozriet,uprimne ked ide okolo vas krasny muz,nemate chut sa obzriet za nim? a neznamena to hned,ze by ste s as nim chceli vyspat,len vase oci pritahuje jeho krasa..ako ked sa zahladite na krasny obraz nic viac...ked idem s priatelom po ulici,tiez sa obcas obzrie za inou,ale aj ja sa obcas obzriem za inym, podla mna je to uplne normalne,ved partnerstvo nie je vezenie,ze musi chlap pozerat len a len na vas a vy len nanho :)

usiko

...ja neviem, mojmu priatelovi sa napriklad pacia dlhe vlasy a ja si nechavam zaryto kratke....lebo ja sa sebe pacim v kratkych...a nejako ma to nes..rie.....

...lost ma pravdu, ty si prenho jedinecna, lebo s tebou nieco prezil...tie krasky su mu cudzie.....jedine co mozes spravit, je byt k nemu mila, nevyvolavat zbytocne hadky, aby si uvedomil .ak to nahodou nevie/ co prenho znamenas....