mam pocit ze pre priatela nie som dost atraktivna

INSOMNIA

lienka malinka

presne tak to citim aj ja :( ale s tym sa neda nic robit som zufala ale zbytocne..a toto som priatelovi aj povedala a ze koli tomuto neviem ako s nim budem a tak..a rozplakal sa total ze len ja som v jeho ociach a nechce ma stratit tak ja uz neviem :(

INSOMNIA

ele

moja rec ...
preco partneri nemozu mat hlavu len pre jednu ked ju (dotycnu) ako vravia miluju? ja to dokazem tak potom?

INSOMNIA

lienka malinka

presne tak to citim aj ja :( ale s tym sa neda nic robit som zufala ale zbytocne..a toto som priatelovi aj povedala a ze koli tomuto neviem ako s nim budem a tak..a rozplakal sa total ze len ja som v jeho ociach a nechce ma stratit tak ja uz neviem :(

ele

Podla mna ked sa muz obzrie za krasnou zenou, tak preto, lebo by ju chcel mat, resp, pomilovat ju, tuzi po tom a nech mi hovori kto chce co chce, preco inac by sa za nou obzeral? Ked si odmyslime vsetky jeho moralne zasady (rodina, dieta, manzelka, snubenka..), a ona by mala zaujem, podla mna by si ju hned z chuti dal :D

lienka malinka

tak toto mám presne ja....vkuse ciiham po ostatnych dievcatach, hlavne teraz ked je teplo a cecky a nohy ven..a ma to trapi ze ked ide priatel po ulici , tiez ich pozoruje,,,a urazam sa z nicoho nic...a napr ked vidim taku sexy opalenu, normalne mi klesne nalada...a pritom sme spolu 3 roky a nikdy som nezbadala, ze by chcel inu..ale je to v mojej hlave, neverim si,,,

lost

A vztah este nie :/

Viac single to uz ani nejde :D

No tiez slepnem (ale toto nikto nepocul, lebo mi minister napari ucet za potencionalne okuliare).. tak rano som spat :o) dobru noc :)